Hotel Ambassador

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:

Tento jednoduchý hotel s dobrou polohou sa nachádza v južnej časti prímorského letoviska. Je oddelená iba prístavom a promenádou od dlhej, jemnej, mierne svahovitej piesočnatej pláže, ktorá je prístupná cez záhradu cez schody. Centrum je cca. 250 m.

vybavenie:

Plne klimatizovaný hotel, ktorý je obľúbený u mladých hostí, má 195 izieb a ponúka priestrannú vstupnú halu s recepciou (požičiavanie trezorov), salónik a TV miestnosť so satelitnou TV, kaviareň, útulný lobby bar, reštauráciu s terasou a rôzne obchody. Dom má vlastné kúpeľné a kúpeľné centrum. V dobre udržiavanej záhrade so stinnými stromami je cca. Bazén s rozlohou 800 m2 so slnečnou terasou a terasou so snack barom pri bazéne. K dispozícii sú stoličky a slnečníky. Žiadne kreditné karty akceptované.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport/Zábava za poplatok:

Stolný tenis, biliard, posilňovňa, sauna a masáž. Vlastné kúpeľné a kúpeľné centrum hotela s vyškoleným personálom s lekárskymi predbežnými, kontrolnými a záverečnými skúškami. Ponúkajú sa rôzne programy, ako sú kúpanie/bahno, antistresový/relaxačný program, aróma/parafínová terapia, kožné ochorenie/anticelulitídny program, rôzne procedúry thalasso, programy na chudnutie, kozmetické procedúry, inhalácie a oveľa viac. Zábavu zabezpečujú bary, reštaurácie a obchody v centre a na plážovej promenáde.

Dvojlôžková izba:

Nachádzate sa v moderne a vkusne zariadených izbách s vaňou alebo sprchou/WC, telefónom, satelitnou TV, mini chladničkou a klimatizáciou. Sušič vlasov a župany za poplatok. Možnosť rezervácie na strane bazéna (DZP) alebo s výhľadom na more (DZM). S rovnakým vybavením je obmedzený počet nízkorozpočtových izieb dostupných na pozemnej strane (GNTB). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie na strane bazéna (D1P).

stravovanie:

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu.

All Inclusive:

  • Raňajky formou bufetu, obed a večera popoludňajšia káva, čaj, koláče alebo pečivo od 16:00 do 17:30 vo vstupnej haleLokálne nealkoholické a alkoholické nápoje s jedlom od 10:00 do 18:00 pri bare pri bazéne a od 10:00 do 22:30 v lobby bare