Eleni Palace Apts

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Všeobecný popis:
Asi 100 metrov od hotela sa nachádza piesočná pláž.Gay hotel Eleni Palace Apts je vzdialený cca. 5 km od Iraku.Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii na pláži za poplatok.Najbližšie obchody sú cca. 1 km od hotela je supermarket cca. 100 m na dosiahnutie.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 100 metrov.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 300 metrov.Ďalšie zábavné ponuky, ako napríklad kino, sú v cca. Nájdete 600 m vzdialenosť.K dispozícii sú nasledujúce turistické atrakcie: Knossos Palace (6 km), Akvárium (17 km), Gortys/Faistos (50 km), Rethymno (70 km) a Chania (120 km) ,Mobilitu zabezpečuje neďaleké auto a autobusová zastávka (asi 80 metrov od hotela).V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 6 km ďaleko.Letisko (HER) je cca. Vzdialenej 12 km.Ďalšie letisko (CHQ) je vzdialené asi 135 km.
Vlastnosti:
3-podlažný 3-hviezdičkový hotel má 36 izieb rozmiestnených po hlavnej budove a prístavbe. Je vybavený 24-hodinovou recepciou (príchod od 13:00, odchod o 12:00), výťah, trezor (za poplatok), parkovisko (bezplatne) a zmenáreň. V hotelovom bare môžete stráviť rušný deň. Upratovanie izby je zadarmo. Práčovňa je za poplatok.
pool:
Vonkajší areál moderného hotela zahŕňa sezónny bazén so sladkou vodou a samostatný detský bazén. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.
Stravovanie:
Raňajky (od 08:00 do 10:00 hod.) Z bufetu.
Šport/Zábava:
Šport a zábava: Tenis (môžu sa účtovať poplatky, vo vzdialenosti asi 800 m). O cca. 200 metrov od hotela sa ponúkajú vodné športy (niektorí miestni dodávatelia). Golfové ihrisko je od hotela vzdialené 23 km. Detské ihrisko.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo činnosti môžu byť spoplatnené. Niektoré služby závisia od ročného obdobia a miestnych klimatických podmienok. Jazyky služieb: angličtina. Kreditné karty: Euro/MasterCard, Visa a American Express. Hotel je priateľský k homosexuálom.
Štandardný apartmán:
S manželskou posteľou, prístelkou, dláždenou podlahou, detskou postieľkou (zdarma), balkónom alebo terasou, internet (zadarmo), trezor (za poplatok), TV s miestnymi kanálmi, ako aj individuálne nastaviteľnú klimatizáciu (za poplatok). Kúpeľňa s vaňou.
Štandardné štúdio:
S manželskou posteľou, prístelkou, dlaždicovou podlahou, detská postieľka (zdarma), balkón alebo terasa, internet (zdarma), trezor (za poplatok), TV s miestnymi kanálmi a individuálne ovládanou klimatizáciou (platí sa poplatok). Kúpeľňa so sprchou.