Bin Majid Beach Resort

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Úvodný popis

Zrekonštruovaný plážový rezort leží na dlhej piesočnatej pláži približne 25 minút jazdy z centra mesta Ras Al Khaimah. Hotel ponúka ubytovanie v tradičných tzv. chalets (bungalovy) situovaných v starostlivo udržiavanej záhrade alebo v tzv. cabanas (rákosové bungalovy). Hotel v pokojnom prostredí pri peknej pláži odporúčame klientom všetkých vekových kategórií i rodinám s deťmi. Neďaleko hotela sa nachádza vodný park Ice Land.


Vzdialenosť

- pláže: pri pláži
- letiska: 75 km
- centra: 25 min. jazdy
- nákupných možností: 10 min. jazdy


Ubytovanie

- Izba Cabana - dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, trezor, TV satelitným príjmom, minibar (za poplatok), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC), trezor (zadarmo)
- Izba Chalet Deluxe - dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, rovnaké vybavenie ako izba Cabana, navyše balkón alebo terasa

Ubytovanie za príplatok
- Izby chalet premium: izby s možnosťou 1 prístelky v blízkosti pláže, navyše sušič na vlasy, varná kanvica


Zariadenie hotelu

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, kaviareň, bar, bar pri bazéne, Wi-Fi na recepcii (za poplatok),obchod so suvenírmi, pripojenie na internet (za poplatok), 3 bazény (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo), detský bazén


Pláž

- piesočnatá, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo


Športové aktivity a zábava zdarma

- nepravidelné večerné programy (živá hudba), plážový volejbal, sauna, vírivka, stolný tenis, fitnes, futbalové ihrisko


Športové aktivity a zábava za poplatok

- tenisový kurt, masáže, biliard, vodné športy na pláži, golf (4 km)


Stravovanie v cene

Polpenzia: raňajky formou bufetu a večere formou bufetu alebo výberom z menu


Stravovanie za príplatok

All Inclusive: 11:00 - 23:00, raňajky formou bufetu, obedy a večere formou bufetu alebo výberom z menu, počas dňa neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov podľa ponuky hotela. Je možné čerpať na miestach a v čase určenom hotelom.