Smartline Bin Majid Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento hotel sa nachádza v meste Ras al Khaimah a má súkromnú pláž. Až Umm Al Quwain sú cca. 20 km. Obchody sú v okruhu cca. 2 km. Vzdialenosť od letiska je cca. 22 km.

Vybavenie: Tento komfortný hotel sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých prístavov s 2 poschodiami a celkom 173 izieb. K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia. K ďalším výhodám patrí bar pri bazéne. Izbový servis je k dispozícii za príplatok za poplatok. Vo vonkajšom priestore nájdete parkovacie miesto (zdarma).

Ubytovanie: Izby sú vybavené kúpeľňou, sprchou alebo vaňou, sušičom na vlasy, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju (v prípade potreby za poplatok), klimatizáciou (individuálne regulované/za poplatok), telefónom, TV, Wi-Fi prípadne za poplatok) a bezpečné (možno za poplatok).

Stravovanie: Raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive rezervovateľné.

Poznámka: Upozorňujeme, že hotely v Spojených arabských emirátoch všeobecne neposkytujú deťom samostatné lôžko. Deti do 12 rokov zostanú v posteli so svojimi rodičmi.

Iné: - Prijatá platba: Euro/Master Card a Visa.
- Bezbariérový prístup: Kúpeľňa (bezbariérové), výťah a rampa.

Všeobecné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že SAE má samostatné právo rezervovať cestovanie s cestujúcimi do 21 rokov. Lt. Minimálny vek najmenej jedného účastníka musí byť preto 21 rokov. Ak sa to neberie do úvahy, hotel môže odmietnuť rezerváciu alebo registráciu v deň príchodu.

Upozorňujeme, že hotely v Spojených arabských emirátoch všeobecne neposkytujú deťom samostatné lôžko. Deti do 12 rokov majú pobyt v posteli rodičov. Ak potrebujete oddelené lôžko pre dieťa, obráťte sa na naše servisné stredisko.

Upozorňujeme, že v Spojených arabských emirátoch sa vyberá cestovná daň. Daň nie je zahrnutá do ceny zájazdu a musí ho zaplatiť zákazník priamo na mieste v hoteli.

Výška dane závisí od kategórie hviezdička/kľúč (národná kategória) v hoteli a vypočíta sa na osobu a deň.
Suma za izbu a noc:

1 * motely/hotely/apartmánov/strediska = 7 AED
2 */3 * hoteloch/apartmánov/zájazd = 10 AED
4 * hotely/apartmánov/zájazd = 15 AED
5 * hotely/apartmánov/zájazd = 20 AED

(AED Dirham =/sa môže zmeniť)

Poznámka ramadán

Upozorňujeme, že počas pôstu ramadánu
sa môžu vyskytnúť obmedzenia (napr. alkohol, jedlá len v interiéri, zábavný program).

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().