Penelope Palace

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento pokojný hotel je vzdialený len 10 metrov od pláže. Centrum s zábavou a nákupmi je vzdialené asi 600m.

Vybavenie: Hotel ponúka svojim hosťom vstupnú halu s recepciou, lobby bar a reštauráciu. Vo vonkajšom komplexe je bazén.

Rezervovať si zariadenia:
Štúdio: Klimatizácia (podľa hodiny a počasia), manželská posteľ, prístelka (rozkladacia posteľ), jedálenský kút, plne vybavená kuchyňa, digitálna LCD TV, telefón, DVD, vaňa alebo sprcha, WC s fénom a balkónom. Štúdiá sú tiež rezervovateľné na jedno použitie.
Studio Deluxe: Rovnako ako štúdiá, trochu priestrannejšie a vhodné pre rodiny s deťmi. Dvojlôžková posteľ a rozkladacia pohovka.
Apartmán: spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba, posedenie s pohovkou, kuchyňa, LCD digitálna TV, DVD, telefón, kúpeľňa/WC s fénom a terasou. Možnosť rezervácie aj s MB.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: Raňajky formou bufetu. Večera ako menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Wellness: kúpeľné centrum s parným kúpeľom, saunou a vírivkou, masáž, hammam, kaderníctvo a kozmetické procedúry za poplatok.

Hotel servis: Wi-Fi v celom hoteli (za poplatok)

Poznámky: Kontaktný
Penelope Palace
Tel .: 00359-59629800
mail:

Upozornenie: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovnej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely a klubové zariadenia niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Zábava, detský klub alebo vodné športy) v dôsledku toho, že je v tom čase menší počet hostí.