Marble

  Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

  Kategória: 3 hviezdičky

  Miesto:
  Hotel má výhľad na more a nachádza sa na severozápadnej strane Malé, hlavného mesta Maldív. A 7 minút loďou k dosiahnutiu ostrov od letiska Male. Trajektov všetky cca. 30 min od. V hoteli je tiež avg. 1 km od prístaviska trajektov, po asi 5-10 minút - v závislosti na prevádzke.

  adresa:
  Kanbe Aisa Rani Higun
  20335 krát
  Tel .: 960 3302678
  Fax: 960 3326237

  Vlastnosti:
  Ďalej len "mramor" ponúka 30 izieb.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.K vybaveniu patrí šatňa, trezor a zmenáreň.Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.Supermarket a ďalšie obchody sa môžu využiť na nákupy a prechádzky.K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok, TV miestnosť a herňa.V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute.Medzi ďalšie služby patrí lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

  Check-in/check-out:
  Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

  Ubytovanie:
  V izbách, kúpeľňa je k dispozícii pre príjemnú klímu v miestnosti klimatizáciu. Balkón je štandardne k dispozícii vo väčšine miestností. Vybaviť koberci, izby sú vybavené manželskou posteľou alebo king-size posteľou. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Mini-chladnička a zariadenie na prípravu čaju/kávy. Žehliaca súprava je k dispozícii pre väčšie pohodlie cestujúcich. Maličkosti, aby pre veľký pobytu, vrátane prístupu k internetu, telefónom, TV a Wi-Fi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Ako ďalšie pohodlie je sušič vlasov.

  Informácie o možnostiach spánku:
  Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

  Stravovanie:
  Jedálenský možnosti zahŕňajú jedáleň, raňajková miestnosť a kaviareň. Rôzne špeciality čakajú cestujúci v Nefajčiarska reštaurácia klimatizovanom.

  Šport/Zábava:
  Pre flexibilné voľnočasové športové a zábavné zariadenia ubytovacích z čoho vyberať. Na terase môžu hostia užívať pekného počasia. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane surfovanie, posilňovňa, aerobic a sauny.

  Green Tax:
  Upozorňujeme, že niektoré hotely v Maldivách zelenej dane z cca. USD 6, - je vyberaná na osobu a noc. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene ubytovania a platí sa hosťom na mieste v hoteli. (Zmeny vyhradené)

  Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
  Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
  Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

  Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
  Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

  Extra prestupov:
  Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

  Extra domáci prevod:
  Príspevok na batožinu pre tuzemské prevody sa môžu líšiť od príspevku na batožinu leteckej spoločnosti. Pre poplatky za nadváhu batožiny sa môžu vzťahovať príplatok.

  Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
  Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

  Poznámka o požiadavkách na vstupných:
  Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

  Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
  Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

  Správanie Poznámka:
  Nachádza sa na ostrove, ktorý je obývaný miestnymi obyvateľmi. V súlade s právnymi predpismi, ktoré nie je dovolené hostí na ostrove počas svojho pobytu, nosiť bikiny alebo podobného plaviek. Verejná spotreba alkoholu je zakázané. Je však možné usporiadať výlety na piknik ostrovy pre hostí, kde neplatia tieto obmedzenia.

  Informácie o nočných letov:
  Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

  Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

  Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
  Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.