Mehtap Family

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotelový komplex sa nachádza v meste Marmaris. Pláž je cca. 200 m od centra, s mnohými reštauráciami, barmi, obchodmi a zábavou cca. 800 m. V blízkosti hotela sa nachádza taxi a pravidelné minibusy. Vzdialenosť od letiska Dalaman je cca. 90 km.

Vybavenie: Rodina Mehtap ponúka reštauráciu, bar, lekárske služby, kaderníctvo, mini market, požičovňu áut a zmenáreň. Vonku je k dispozícii bazén s tobogánom a slnečná terasa. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne.

Ubytovanie: Moderne zariadené štandardné izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, LCD TV so satelitným príjmom, minibarom (za príplatok), kávovarom a trezorom. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie. Rodinné izby majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby dve izby s prepojenými dverami.

Stravovanie: All Inclusive s raňajkami, obedom a večerou formou bufetu, popoludňajším občerstvením, kávou/čajom a pečivom a miestnymi alkoholickými a nealkoholickými nápojmi od 10:00 do 22:30.

Šport/Zábava: Bez poplatku: Zábava. Za poplatok: požičovňa bicyklov.

Deti: detský bazén.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().