Aloft San Jose Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel "Aloft San Jose" sa nachádza v San José, Kostarika.

Vlastnosti:
Hotel ponúka hosťom 150 izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. K dispozícii sú výťahy do väčšiny poschodí. Súčasťou vybavenia je trezor. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie má bezbariérové ​​zariadenie. Nákupná zábava ponúka supermarket a obchod so suvenírmi a ďalšie obchody. Súčasťou hotela je aj novinový stánok. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu. K dispozícii sú transferové služby, izbová služba, práčovňa a paging. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia.Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli.K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, televízie, budíka a WiFi.Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom má sušič vlasov.Toaletné potreby sú poskytované pre väčšie pohodlie v kúpeľniach.Ubytovanie ponúka rodinné izby a izby pre nefajčiarov.

Šport/Zábava:
Osviežujúce osvieženie zaručuje vonkajší bazén. K dispozícii je tiež slnečná terasa. K dispozícii sú rôzne zariadenia vrátane posilňovne, biliardu, šípok a kúpeľov. K ďalším výhodám patrí zábavný program pre deti s množstvom aktivít.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň a bar. Môžete si rezervovať ubytovanie vrátane raňajok. Na raňajky si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.