Rixos Bab Al Bahr

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Program


9 dní

null


null


null


null


null


null


null


null


null
Cena obsahuje

 • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase  Bratislava - Dubaj - Bratislava alebo Praha - Dubaj - Praha alebo Viedeň - Dubaj - Viedeň alebo Viedeň - Sharjah - Viedeň
 • všetky letiskové a palivové poplatky
 • vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie  cestovného dokladu
 • 1 kus príručnej batožiny 
 • 1 kus batožiny do podpalubia do 20 kg - platí pre lety s FlyDubai z Bratislavy
 • 1 kus batožiny do podpalubia do 15 kg -  platí pre lety s Emirates z Viedne
 • ubytovanie na 5-7 nocí v hoteli Rixos Bab Al Bahr*****
 • All Inclusive
 • tranfer letisko-hotel-letiskoCena neobsahuje

 • služby delegáta
 • podpalubnú batožinu (volitelné) - platí pre lety so Smartwings alebo s Air Arabia
 • miestne poplatky (20 AED /izba/noc, platí sa na mieste)
 • cestovné poistenie (volitelné)Ubytovanie

 • Rixos Bab Al Bahr***** (úroveň ubytovacieho zariadenia je klasifikovaná podľa štandardov krajiny, v ktorej sa ubytovacie zariadenie nachádza)
 • Plážový hotel s pôsobivou architektúrou patriaci do známej tureckej siete Rixos, so špičkovými službami, s detským klubom pre najmenších hotelových hostí a so SPA službami na rozlohe viac ako 8000 m2.
 •  Poloha: na začiatku umelo vybudovaného ostrova Al Marjan island.  Cca 85 km od medzinárodného letiska, 25 km do centra Ras Al Khiamah, 85 km do centra Dubaja.
 • Vybavenie hotela: 650 izieb, 24h recepcia, lobby, výťah, WiFi, 8 reštaurácií, 8 bazénov (ktoré sú vyhrievané alebo ochladzované – v závislosti od sezóny),  ležadlá a slnečníky na pláži a pri bazéne bez poplatku, 2 detské bazény, detské ihrisko, miniclub Rixy pre pre deti od 4 do 12 rokov, miniclub Teen pre deti od 13 do 17 rokov
 • športy: kayak, vodné lyže – za poplatok, tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), biliard, stolný tenis, volejbal
 • Vybavenie izieb: (34 -37m2) kúpeľň s WC, župany, žehliaca doska, žehlička, TV, fén, vybavenie na prípravu kávy a čaju, Wifi, trezor, klimatizácia, minibar (za poplatok)
 • Za doplatok sú k dispozícii aj iné typy izieb so špecifickým výhľadom, rodinné izby a pod. 
 • All Inclusive:  raňajky, obedy formou bufetu, večere z menu alebo formou bufetu, vybrané nealkoholické nápoje 24h, vybrané alkoholické nápoje k dispozícii od 12:00 do 02:00 hod.
 • check in je možný od 15:00 hod.
 • check out je možný do 12:00 hod.
 • Adresa hotela: Street 11, Al Marjan Island - Ras al Khaimah - Spojené arabské emiráty
 • Zobrazenie na mape: TU

 
Zmeny a storno objednávky

Zájazd sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami CK Pelikán.
Zájazd je po uzatvorení Zmluvy o zájazde zo strany cestujúceho meniteľný v závislosti na podmienkach tarifnej triedy prepravcu, ubytovacieho zariadenia, resp. poskytovateľov ďalších služieb zahrnutých v zájazde. Právny nárok na zmenu zájazdu cestujúci nemá, okrem zmeny osoby/osôb, ktoré sa zájazdu zúčastnia, pričom podmienky tejto zmeny sú upravené vo VOP CK Pelikán, časť B, čl. VI. písm. d). Prípadná nemožnosť inej zmeny zájazdu podľa požiadaviek cestujúceho nie je porušením povinnosti CK, ktorá zájazd obstaráva. Cestujúci môže pred začatím zájazdu od Zmluvy o zájazde odstúpiť, pričom odstúpenie a výška odstupného s ním spojená sa riadia VOP CK Pelikán, časť B, čl. X.
Víza a zdravotné formality

Slovenskí občania cestujúci Spojených arabských emirátov nepotrebujú vstupné víza za účelom turizmu. Je však dôležité, aby ste si pred cestou skontrolovali minimálnu dĺžku platnosti pasu (minimálne 6 mesiacov po plánovanom odchode z cieľovej krajiny), maximálnu možnú dĺžku pobytu v cieľovej krajine, maximálnu možnú dĺžku pobytu v tranzitnej (prestupovej) krajine. Zároveň je dôležité si skontrolovať aj všetky zdravotné formality, ktoré sú nevyhnutné na cestu a pobyt.

Podrobné informácie nájdete na stránke Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí, sekcia Spojené arabské emiráty TU.

CK Pelikán nezodpovedá za prípadné škody vzniknuté nedodržaním vízových, pasových a zdravotných povinností.
Cestovné poistenie

CK Pelikán ponúka možnosť uzatvoriť individuálne poistenie na cestu a pobyt:

 • poistenie STORNO - zahŕňa poistenie storna a poistenie prerušenia cesty
 • poistenie ISTOTA - zahŕňa poistenie storna, prerušenia cesty, batožiny, pátrania a záchrany, liečebných nákladov, zodpovednosti škody na majetku alebo zdraví, asistenčné služby a úrazové poistenie

Cena poistenia závisí od územnej platnosti (európa/svet), celkovej ceny objednávky na osobu a od dĺžky trvania pobytu.
Cestovanie s deťmi

V prípade ak máte záujem cestovať s deťmi, kontaktujte náš zákaznícky servis, kde pre Vás pripravia individuálnu ponuku.​
Dôležité informácie

Ramadán je obdobie od 24.4. - 23.5.2020 – posvätný mesiac Ramadán je príležitosťou pre turistov zažiť jeden z najväčších tradičných sviatkov v arabských krajinách. Počas Ramadanu by mal  každý moslim dodržiavať striktný pôst, ktorý trvá od od úsvitu do súmraku a oslavy začínajú vždy po zotmení.Od turistov sa neočakáva dodržiavať pôst, odporúča sa však prejaviť rešpekt a vyhnúť sa konzumácii jedla a nápojov na verejnosti. V hotelových resortoch môže dôjsť k učitým obmedzeniach (napr.zábava, konzumácia jedla a alkoholických nápojov počas dňa iba vo vnútorných priestoroch hotela a pod.)


Tento zájazd nemusí byť vhodný pre cestujúcich so zníženou pohyblivosťou. Pre konkrétne preverenie, či je vhodný práve pre Vás vzhľadom na Vaše zdravotné obmedzenie, nás prosím kontaktujte.

CK Pelikán nezodpovedá za zmenu letových casov zo strany leteckej spolocnosti po zakúpení letenky v rámci toho istého dna odletu

CK Pelikán si vyhradzuje právo na zmenu hotela (kategória a kvalita hotela bude rovnaká alebo vyššia, ako je kategória ponúkaných hotelov)

V prípade, ak plánujete cestu spolu ako väcšia skupina a máte záujem o garanciu ubytovania v rovnakom hoteli, prosím kontaktujte náš Zákaznícky servis ešte pred ukoncením rezervácie, alebo ihned po jej vytvorení pre okamžité zaznacenie požiadavky. Naši pracovníci vám radi preveria aktuálnu dostupnost miest pre daný termín. V prípade ak tak klient neurobí, nevieme garantovat objednávku rovnakého hotela.

UPOZORNENIE - pri rezervácii je potrebné zadávat celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade.
Postup po úhrade

Po doručení notifikácie z banky do CK Pelikán o úspešnej úhrade celkovej ceny objednávky z platobného systému, preveríme najneskôr do jedného pracovného dňa dostupnosť všetkých produktov a služieb v objednávke a ich aktuálnu cenu.

V prípade, ak budú všetky produkty a služby v objednávke v rovnakej cenovej hladine dostupné, potvrdíme Vám e-mailom ich úspešné rezervovanie a vystavenie.

V prípade, ak bude minimálne jeden z produktov a služieb v objednávke v rovnakej cenovej hladine nedostupný, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať telefonicky alebo e-mailom hneď, ako to bude možné. Zároveň Vám ponúkneme alternatívu, ktorá bude v danom čase k dispozícii. Ak by Vám žiadna z ponúknutých alternatív nevyhovovala, uhradenú sumu Vám obratom refundujeme.