Aska Lara Resort & Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza v meste Kundu, cca. 500 metrov od súkromnej piesočnatej/kamienkovej pláže (topánky na kúpanie odporúčané) preč. To je dostupné autobusom/autom alebo kyvadlovou dopravou (v sezóne). Raketoplán pláž jazdí každých 15 minút od 8:00 do 00:00. Centrum mesta je vzdialené cca. 6 km ďaleko. Najbližšie mesto sa nachádza asi Antalya. 10 km ďaleko. Letisko: AYT cca. 17 km ďaleko.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 545 izieb rozložené 7 poschodí.Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), lobby bar, spoločenská miestnosť, kaderníctvo, 6 vlekov, mini market a obchod a Wi-Fi (vo verejných priestoroch) a prístup k internetu (vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež TV miestnosť s plochou obrazovkou a satelitnou TV.K vybaveniu patrí reštaurácia (talianska a miestna) s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Sezónne vyhrievaný krytý bazén dopĺňa dizajn interiéru.V areáli bazéna nájdete niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú pripravené ležadlá, vankúše a dáždniky, ako aj uteráky (proti vkladu).Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 25 m²) sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušič vlasov, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma), telefón, satelitná LCD TV, rýchlovarnú kanvicu s kávou/čaju, centrálnou klimatizáciou a balkónom alebo terasou. Double rezervovaný bez balkóna. Za príplatok aj s výhľadom na more, s výhľadom na bazén, bočné. výhľad na more alebo priamym výhľadom na more k dispozícii.

Double Príloha: sú umiestnené vo vedľajšej budove hotela a majú stálej balkón s inak rovnakých zariadení ako dvojlôžkové izby.

Rodinná izba štandard: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby máte ďalšie možnosti spánku.

Rodinné prepojené izby (cca 45 metrov štvorcových): Existujú aj iné veci zostávajú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby sa z dvoch spální so spojovacími dverami. k dispozícii za príplatok s čiastočným výhľadom na more.

Rodinná izba, 2 izby (asi 55m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú dve oddelené spálne a sú umiestnené na strane pozemku. Za príplatok aj s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Rodinná izba s výhľadom na bazén Pripojenie: Skladá sa z dvoch dvojposteľových izieb s výhľadom na spojovacie dvere a funkcie bazéna.

Rodinná izba s 2 spálňami a výhľadom na bazén: Skladá sa z dvoch spální a prísť s výhľadom na bazén, pri inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.

Rodinná izba vo vedľajšej budove (asi 32 m²) s vaňou alebo sprchou/WC, Flöhn, prezuvky, LCD TV so satelitným príjmom, kuchynský kút, Wi-Fi, trezor, klimatizáciu a francúzsky balkón.

Všetky izby typu Economy sú zvyčajne najlacnejšie kategórie izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môže líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v prílohe. Bohužiaľ, nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Klasifikácia je výhradnou zodpovednosťou hotela na mieste ..

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Ultra all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré stúpačky raňajky, desiaty počas dňa, popoludňajšia káva/čaj a sušienky a malú polnočný bufet. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 v príslušných otvorených baroch hotela. Minibar je naplnený denne s vodou a nealkoholických nápojov. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú čerstvo vylisované ovocné šťavy sú za poplatok.

V hoteli sa nachádza zábavný park Wet'n Wild s množstvom aktivít pre mladých i starých (niektoré za poplatok).

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- Kočíky, vysoké stoličky a stráženie detí (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ktoré môžu byť spoplatnené: bowling, aerobic, basketbal, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňa, tenis
 - Večerné show

wellness:
- ktoré môžu byť spoplatnené: špeciálne kúpeľné balíčky, jacuzzi, masáže, kúpele, relaxačná miestnosť, hammam, sauna

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.