Amaya Beach Resort & Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

adresa:
Passekudah
Kalkudah
Tel .: 94 11 2472397, 94 11 2472399
Fax: 94 11 2472396

Vlastnosti:
Ubytovanie je k dispozícii vstupnú halu a recepcii. Výťahom na rôznych úrovniach v dome môže byť dosiahnutý. Herňa, platené stráženie detí, starostlivosť o deti, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť k dispozícii pre hotelových hostí sú k dispozícii. Wi-Fi vo verejných priestoroch umožňuje cestovateľ zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. K dispozícii je obchod so suvenírmi ďalšie obchody možno nájsť. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku ubytovanie.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Izby majú obývací priestor a kúpeľňu a klimatizácia je zabezpečená pre správne vnútorné prostredie.Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť.Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach.Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king".K dispozícii je tiež trezor a za poplatok minibar.Kávovar je tiež štandardný.Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma).Izby v izbách sú vybavené papučami.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Fén a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako sú kaviarne a baru. K ubytovania ponúka k dostaniu potraviny alebo polpenzia aj all-inclusive. Medzi výhody all-inclusive pobytu obsahuje rôzne ponuky, ako je ponuka alkoholických i nealkoholických nápojov. Raňajky sa podávajú formou bufetu obedy a večere formou pestrého bufetu sú chutné a meniť a diverzifikované.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detskou časťou je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu. Na slnečnej terase, môže to robiť hostia na ležadlách pod slnečníkmi. Tí, ktorí nemajú ani nechcú vzdať športové cestovanie, hotel ponúka plážový volejbal (bez poplatku). Rôzne športov, vrátane vodných športov, ako je windsurfing, jazda na kajaku a potápanie a spoplatneného vodné lyžovanie, plachtenie a šnorchlovanie. Posilňovňa a badminton sú súčasťou športových a rekreačných zariadení v hoteli. Wellness centrum s kúpeľmi, saunou a masážami možno nájsť v dome. Deti sú láskyplne stará v klube deti.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po skončení cesty. Deti do 16 rokov musia mať cestovný pas (s fotografiou). Vstup s preukazom totožnosti nie je možný. Nemeckí a rakúski občania potrebujú spoplatnené elektronické cestovné povolenie (ETA) na turistické účely.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.