Blue Horizon Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Komplex sa nachádza oproti dobre známej, nachádza sa na južnom pobreží Rockley Beach. Centrum mesta Bridgetown je vzdialené 5 km, letisko Grantley Adams cca. 13 km ďaleko. V blízkosti hotela nájdete množstvo diskotékov a reštaurácií v meste St. Lawrence Gap. Nakupovanie, banky, práčovne a kvetinárstvo sú tiež v pešej vzdialenosti.

Vlastnosti:
Hotel ponúka 70 dvojposteľových izieb. Dom ponúka recepciu a recepciu. V hoteli sú k dispozícii trezor, platená služba hlídania detí, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť, obchodné centrum a mincová práčovňa. Hostia môžu surfovať po internete cez WiFi a zostať v kontakte s vonkajším svetom. Okrem supermarketu nájdete ďalšie obchody. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a písací stôl.Kuchynský kút zahŕňa chladničku, mini chladničku a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Malé doplnky zaisťujú skvelý pobyt, vrátane telefónu, televízie, rádia, budíka a WiFi.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na terase sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. K dispozícii je celý rad aktivít vrátane tenisu, golfu, jazdy na koni, windsurfingu, plachtenia, šnorchlovania a potápania. Mladí a starí hostia majú možnosť zažiť zaujímavé zábavné programy.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň a bar. Dom ponúka ubytovanie ako nocľah vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie ako rezervovateľný jedálenský servis. Môžete si vybrať raňajky, obed alebo večeru. Ubytovanie zahŕňa rad alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.