Sharm Plaza

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • 4 à la carte reštaurácie
  • nová reštaurácia "Fellini"
  • niekoľko bazénov
  • Fi vo vstupnej hale


Miesto:

Na báječnej polohe hotela dominuje ohromujúci útes Far-Garden Coral Reef, ktorý sa nachádza priamo pred súkromnou plážou hotela, a ponúka potápačov a šnorchlovateľov fascinujúci pohľad na veľkolepý podmorský svet Červeného mora. Až do známej zátoky Na'ama s množstvom nákupných a zábavných možností je cca. 6 km je k dispozícii bezplatný kyvadlový autobus dvakrát denne.
Tento pohodlný hotel kombinuje so sesterským hotelom Sharm Resort a vytvára hotelový komplex. Títo hoteloví hostia zdieľajú aj pláž a útes. Vďaka koralovému útesu priamo na mori je prístup k moru možný iba cez mólo a odporúča sa iba skúseným plavcom (odporúča sa kúpacia obuv).vybavenie:

Elegantný hotelový komplex s celkom 399 pohodlnými izbami a suity Junior ponúka všetko vybavenie pre relaxačnú dovolenku na pláži. V hlavnej budove sa nachádza elegantná recepcia v orientálnom štýle s recepciou, hlavnou reštauráciou La Veranda, štyrmi à-la-carte reštauráciami (niektoré extra), barmi, diskotékou, malou nákupnou pasážou a rohom vodnej fajky vedľa reštaurácie C-View.
V prekrásnom prírodnom prostredí sa nachádza 5 bazénov (jeden sezónne vyhrievaný). Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii bezplatne na pláži a pri bazéne a plážové osušky sú k dispozícii zadarmo prostredníctvom moderného kartového systému.miestnosť:

Štandardné izby (DR/SR) majú kúpeľňu so sprchou, WC, sušič na vlasy, káblovú TV, telefón, trezor, mini bar (za poplatok), klimatizáciu (sezónne) a kl. Francúzsky balkón alebo čiastočne balkón/terasa s výhľadom do záhrady. Luxusné izby (DZX/EZX) sú väčšie s rovnakým vybavením a majú výhľad do záhrady alebo na bazén a balkón alebo terasu. Junior suity (DZJ/EZJ) ponúkajú rovnakú veľkosť ako luxusné izby, ale s dodatočným výhľadom na more. Grand Suite (DSD/ESD) má trochu viac obytného priestoru s posedením a priamym alebo bočným výhľadom na more. Rodinné izby majú aj ďalšiu spálňu a 2 kúpeľne.
Pri rezervácii štandardných alebo luxusných izieb s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelku.Šport a zábava:

Tenis, squash, posilňovňa, kúpele, stolný tenis, biliard a zábavný program, aquacentrum, internetová kaviareň (niektoré z ponúkaných služieb sú za poplatok a miestne služby).Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, rôzne občerstvenia počas dňa, káva/čaj a zákusky, miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a miestne alkoholické nápoje od 10:00 do polnoci. Špeciálne programy sú zahrnuté v all-inclusive programe (individuálne jedlá a nápoje za poplatok). Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive a ďalších službách za príplatok je k dispozícii na mieste.Katalóg zdôrazňuje:
  • pobrežný koralový útes Far-Garden
  • priamo na súkromnej pláži
  • WiFi k dispozícii vo vstupnej hale
  • Spoločný hotelový komplex s rezortom Sharm


Poznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.