Hurghada Long Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza v Hurghade juh, cca. 150 metrov od súkromnej piesočnatej/štrkovej pláže "Hotel Beach" (kúpacia obuv odporúča sa) preč. To je v dochádzkové vzdialenosti. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. Za rohom je supermarket a niekoľko obchodov sú k dispozícii. Centrum mesta je vzdialené cca. 20 km ďaleko. Najbližšie mesto sa nachádza asi Downtown. 15 km ďaleko. Letisko: RMF cca. 220 km, HRG cca. 12 km ďaleko.

vybavenie:
Klimatizovaný, skladajúci sa z hlavnej a dve prístavby hotela bola renovovaná v roku 2019 a má 912 izieb a 3 nadzemné podlažia.Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), lobby bar, spoločenská miestnosť, kaderníctvo, výťah, malý supermarket, obchod a 7 barov, WiFi (za poplatok v spoločných priestoroch).Zariadenie tiež niekoľko reštaurácií (talianske, miestne potraviny, medzinárodné aj à la carte) s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar a kaviareň ponúkajú aj malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše, uteráky a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Double: sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitný TV, mini-bar (za poplatok), Wi-Fi (za poplatok) a balkón alebo terasu. k dispozícii za príplatok s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba Hlavná budova: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a sú umiestnené v hlavnej budove. k dispozícii za príplatok dvojlôžková izba s výhľadom na more.

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú rovnaké ako dvojlôžkové izby a majú prístelku.

Štandardné izby sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Family Suites: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby majú tiež malý obývací priestor.

Vila (57 m²): majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, kanvicu, telefón, trezor, satelitnú TV a balkón alebo terasu.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Pre all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 10:30 do 24:00 v každom otvorenom bare. Minibar je denne doplňovaný fľašou minerálnej vody. Alternatívne, raz za pobyt večera v reštaurácii à la carte (požadovaná rezervácia, od 6 nocí), importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné.

Deti (v závislosti od sezóny):
- detské zábavy denne od 09:00 do 19:00 pre deti od 4 do 12 rokov
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ktoré môžu byť spoplatnené: squash, aerobik, biliard, plážový volejbal, futbal, windsurfing, potápanie, plachtenie, fitness (06:00 - 22:00), Mini-Golf
- miestne športové organizácie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): vodné športy
 - Zábava pre dospelých

wellness:
- ktoré môžu byť spoplatnené: Masáže, Jacuzzi, Hammam, kúpele, sauna, para

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.