Riad Sacr

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v Marrakech. V pešej vzdialenosti 5 minút sa nachádza množstvo obchodov a zábavných zariadení, ako aj reštaurácie a bary. Námestie Djemaa el Fna je vzdialené len pár minút chôdze. Vzdialenosť od letiska Marrakech-Menara je vzdialená asi 15 minút jazdy autom.

Vybavenie: Hotel má celkom 5 izieb. Ponúka lobby s recepciou a Wi-Fi. Vo vonkajšom komplexe je slnečná terasa.

Ubytovanie: Štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC a mini chladničku. Štúdiá sú priestrannejšie s rovnakým vybavením.

Stravovanie: Bez stravy je možné rezervovať raňajky alebo polpenziu.

Všeobecné informácie - Turistická daň: Upozorňujeme, že v Maroku je vyberaná turistická daň. Suma závisí od rezervovanej kategórie hotela (od 1 € do 4 € na osobu/deň) a vypočíta sa na osobu a deň. Poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a musí byť zaplatený priamo hotelu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().