Desire Riviera Maya Pearl Resort - Adult only -

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Desire Riviera Maya Pearl Resort - iba pre dospelých - sa nachádza v meste Puerto Morelos priamo na Ceiba del Mar, piesočné pláže. Playa del Carmen je cca. 3.6 km. Vedľa zrak (Mayské ruiny Tulum) môže byť dosiahnuté do 9,6 km. Vzdialenosť od medzinárodného letiska v Cancúne letiska je cca. 2.4 km.

Vybavenie: Komfortná pláž a butik hotel má 114 izieb. K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia, klimatizácia, internetový kútik (zadarmo), hotelový trezor (za príplatok) a konferenčná miestnosť. Okrem toho sa v interiéri nachádza bufetová a a la carte reštaurácia. Izbová služba a práčovňa sú k dispozícii za poplatok. Vo vonkajšom priestore hotela nájdete bazén.

Ubytovanie: Štandardné izby v štýle mezonety sú vybavené dvoma kúpeľňami, sprchou alebo vaňou, klimatizáciou (individuálne regulované/za poplatok), TV s plochou obrazovkou, minibarom (za poplatok), trezor (za poplatok) a balkón vybavená.

Stravovanie: All Inclusive rezervovateľné. All Inclusive zahŕňa raňajky. Počas rezervácie All Inclusive sú k dispozícii občerstvenie, nealkoholické nápoje, miestne a medzinárodné alkoholické nápoje, pivo, káva/čaj, koláče/pečivo, medzinárodné alkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje a víno.

Šport/Zábava: Bezplatne: Zábava pre dospelých (podľa hodiny/denne). Ak je to nutné, za poplatok: rôzne procedúry v kúpeľnom a wellness centre. Za poplatok: sauna a turecké kúpele. Rôzne vodné športy si môžete objednať s miestnymi poskytovateľmi na pláži.

Poznámka: Je to hotel, ktorý preferujú páry a nudisti. Nosenie oblečenia je preto voliteľné v niektorých hotelových oblastiach.

Iné: - Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card a Visa.
- Hotel neprijíma hostí starších ako 18 rokov.
- Upozorňujeme, že hotel je nudistický hotel.

Všeobecné informácie Mexiko: Vezmite prosím na vedomie, že od 01.01.2017 bola v destinácii Cancún/Riviera Maya vyúčtovaná daň za storno/mestskú daň. Suma je v súčasnosti 20, - MXN (približne 1, - EUR) a je vypočítaná na izbu a noc. Poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a musí byť zaplatený priamo hotelu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.