Baan Khao Lak Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento malý hotel vo výbornej lokalite s pláž sa nachádza priamo v Khao Lak, priamo na krásnej piesočnatej pláži "Nang Thong". Ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú kľud a plážové odchádzajúci. Doba prenosu z letiska Phuket je cca. 80 minút.

Vybavenie: Areál ponúka celkom 68 izieb, ktoré sú rozložené do niekoľkých častí budovy. Slúži otvorenú vstupnú halu s recepciou a malou internetový kútik. Jedálenský možnosti zahŕňajú otvorenú samoobslužnú reštauráciu "Bai Tong" a "Sandy Beach Bar" zabezpečiť (obed a večera). V areáli bazéne obklopený slnečnou terasou k odpočinku a leňošenie. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Superior: Nadštandardné izby v hlavnej budove sú veľmi priestranné (cca 59 m²), atraktívne zariadené a vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, trezorom, minibarom (za príplatok), satelitnou TV, Balkón alebo terasa.
Bungalov Superior: Superior Bungalows ponúkajú rovnaké vybavenie (asi 52 metrov), však, byť bližšie k bazénu a pláže a sú vybavené sprchou a vaňou. (2 jednotky za bungalov)
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou/WC, klimatizáciou, satelitnou televíziou, telefónom a minibarom (za príplatok) a sú trochu menšie (cca 43 m²) s balkónom alebo terasou.

K dostaniu Jedlo: BB/HB: raňajky ako súbor menu. Vo večernom jedlom pridanie HP.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport V cene: malé fitness centrum.

Športové a zariadenia: Fat požičovňa bicyklov.

Detský program: detský kútik a detské ihrisko.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte zadarmo. (na rezerváciu je povolené len jedno používateľské meno)
Za poplatok: práčovňa.

Kreditné karty: MasterCard, Visa.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
Bezbariérový hotelový objekt.
12 handicap izby na vyžiadanie možno rezervovať (Double Superior/prízemí).
********
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.


Poznámka 2: 26/16 Moo 7, Phetchakasem ROAD
82220 Khao Lak/Thajsko
Tel.:0066 76485123-4
Fax: 0066 76485125

Odkaz na sezónu: Reštaurácia "Bai Tong" a bar pri bazéne sú uzavreté v mimosezóne!