Baan Khao Lak Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento malý hotel s vynikajúcou polohou na pláži sa nachádza v meste Khao Lak, priamo na krásnej piesočnatej pláži Nangthong. Ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú pokoj a dovolenkári na pláži. Čas prepravy z letiska Phuket je cca. 80 minút.

Vybavenie: Rekreačné stredisko ponúka celkom 68 izieb rozložených v niekoľkých častiach budovy. Medzi výhody patrí otvorená lobby s recepciou a malým internetovým kútikom (za poplatok). Pre telesnú pohodu otvorenej raňajkovej reštaurácie "Bai Tong" a "Sandy Beach Bar" (obed a večera). V dobre udržiavanom vonkajšom areáli sa pozýva bazén s slnečnými terasami na relaxáciu a odpočinok. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Superior: Nadštandardné izby v hlavnej budove sú veľmi priestranné (cca 59 m²), atraktívne zariadené a vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, trezorom, minibarom (za príplatok), satelitnou TV, Balkón alebo terasa.
Bungalov Superior: Superior chaty majú rovnaké zariadenia (asi 52 m²), ale sú bližšie k bazénu a pláži a majú sprchu a vaňu. (2 jednotky na bungalov)
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou/WC, klimatizáciou, satelitnou televíziou, telefónom a minibarom (za príplatok) a sú trochu menšie (cca 43 m²) s balkónom alebo terasou.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB: raňajky formou bufetu alebo formou menu (kvôli využitiu kapacity). Okrem večere HP ako menu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zahrnuté športy: malá fitnes miestnosť a požičovňa tukových bicyklov.

Detský program: detský kútik a detské ihrisko.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte zadarmo. (na rezerváciu je povolené len jedno používateľské meno)
Za poplatok: práčovňa.

Kreditné karty: MasterCard, Visa.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
Zariadenie pre invalidný vozík
Bezbariérové ​​izby na vyžiadanie.
********
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.


Poznámka 2: 26/16 Moo 7, Phetchakasem ROAD
82220 Khao Lak/Thajsko
Tel.:0066 76485123-4
Fax: 0066 76485125
V katalógu "Cestovanie na dlhé trate" zima 2018/19 na strane 121.
V katalógu "Fernreisen" Leto 2019 na strane 99.

Odkaz na sezónu: Reštaurácia "Bai Tong" a bar pri bazéne sú uzavreté v mimosezóne!