Amazones Village Suites

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3,5 hviezdy

Miesto:
Komplex sa nachádza v tradičnej dedinke Piskopiano, len 1 km od strediska Hersonissos. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary a obchody. Pláž je len niečo málo cez 1 km. Letisko Nikos Kazantzakis sa nachádza v cca. 26 km.

adresa:
Lyktou Road
70015 Piskopiano
Hersonissos
Chersonisos Kréta
Tel .: 30 28970 30190
Fax: 30 28970 30191

Vlastnosti:
Hotel bol postavený v roku 2003 a renovovaný v roku 2010. Má 40 izieb rozložených na 3 podlažiach. K službám patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, TV kútik a detský kútik. Hotel ponúka tieto stravovacie možnosti: reštauráciu, raňajkovú miestnosť a bar a hotel má tiež bazén so slnečnou terasou. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zdarma. Na pláži sú za poplatok. V hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie cez hotspot. K dispozícii je bezplatné parkovisko. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby majú priestor na spanie, kúpeľňu so sprchou/WC , Free Wi-Fi, telefón, TV, trezor (za poplatok), bezplatná klimatizácia a balkón alebo terasa.
Junior Suite
Izby majú rovnaké štandardné funkcie ako štandardná dvojlôžková izba, izby majú kombinovanú obývaciu izbu a spálňu, kúpeľňu a balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady.
Voliteľne k dispozícii s bočným alebo priamym výhľadom na more.
súprava

Rovnako ako suita Junior s oddelenou spálňou. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka.
Voliteľne k dispozícii s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
V hoteli je k dispozícii stolný tenis a biliard. Ďalej je tu posilňovňa. V cca. Vo vzdialenosti 3 km sa nachádza golfové ihrisko.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. januára 2018 bude účtovaná cestovná daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a za izbu plus DPH.

1 * -2 * hotel = 0,50 EUR/noc
1.50 3 * hotel = EUR/noc
4 * Hotel = 3,00 EUR/noc
5 * hotel = 4,00 EUR/noc

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.