Hotel Internazionale

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Stravovanie: Polpenzia

Miesto:

Na pokojnom mieste s krásnym výhľadom. Neďaleko sa nachádza borovicový les s obrubníkom a lanom. Táto oblasť je vhodná aj na horskú cyklistiku a ako východiskový bod pre túry smerom na Monte Rotaro. Na neďalekej 2 km dlhej pláži Maronti nájdete kúpele Cavascura. K malému prístavnému mestu Sant'Angelo sa dostanete po cca. 20 minút chôdze.

vybavenie:

39-izbový hotel je obklopený malou stredomorskou záhradou s termálnymi bazénmi a slnečnými terasami. Plážové lehátka a slnečníky v cene. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, TV miestnosť, bar a reštaurácia. Hotelové parkovisko je k dispozícii v dostatočnom počte.Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport/Zábava:

Okrem liečebnej sily termálnej vody ponúka hotel rôzne procedúry ako napríklad poplatok. relaxačné a regeneračné čiastočné a celotelové masáže, shiatsu, lymfatická drenáž a ošetrenie tváre (napr. proti starnutiu). Tenisové kurty v blízkosti miestnych poskytovateľov.Dvojlôžková izba (DR):

Prakticky zariadené izby so sprchou/WC, telefónom, televíziou a kúrením.

stravovanie:

Ráno si môžete dopriať raňajky formou bufetu. Na obed alebo večeru sa v reštaurácii podáva šalát a predjedlo formou bufetu. Potom si môžete vybrať medzi dvoma predjedlami a dvoma hlavnými chodmi, dezertom alebo ovocím.

Poznámka:

Detská postieľka (na vyžiadanie za poplatok).

Pozn ubytovanie daň

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých mestách a obciach sa môže požiadať alebo môže byť v krátkom čase predložená miestna daň mesta. Výška dane z ubytovania závisí od počtu hviezd rezervovaného hotela a dĺžky pobytu. Poplatok hradí hosť priamo v hoteli. Podrobnosti o existujúcich citytaxes môžete nájsť v časti Uistite sa, že ste informovaní krátko pred začiatkom vašej cesty, ak existuje taká daň na mieste, ktoré ste vybrali.

Previesť na vlastnú päsť

Upozorňujeme, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa má vykonať na mieste a na vlastné náklady.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.