LABRANDA Sandy Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento rezort na pláži je vzdialený len 10 metrov od pláže Lefkimi. Je to len cca. 200 m od mesta Ag Georgios a asi 30 km od mesta Korfu a letiska Korfu.

Vlastnosti:
Hostia majú možnosť ubytovať sa v jednom z 414 dvojposteľových izieb alebo 148 apartmánov.Klimatizovaný apartmánový hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy.V hotelových zariadeniach je šatňa a zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Na nákupy a prechádzky sa dá využiť supermarket, obchod so suvenírmi a ďalšie obchody.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania.Ďalšie vybavenie tohto apartmánového hotela zahŕňa TV miestnosť a herňu.V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute.Medzi ďalšie služby patrí platená služba hlídania detí, lekárska pomoc, práčovňa a kadernícky salón na vyžiadanie.Oblasť je tiež možné prehliadnuť na bicykli vďaka prenájmu bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je obývacia izba a kúpeľňa, pre komfortné izbové klíma je k dispozícii klimatizácia a individuálne ovládané kúrenie.Väčšina izieb má štandardne balkón.Väčšina ubytovania má bočný výhľad na more.Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke.K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor.K dispozícii je tiež chladnička a mini-chladnička.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy poskytujú komfortné vybavenie, ako je prístup na internet, telefón, TV, DVD prehrávač a WiFi.Kúpeľne majú sprchu a vaňu.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Či už sú športovaní alebo hľadajú relaxáciu, hostia majú pocit skutočného dovolenku v oblasti s vonkajším bazénom s detským kútikom a celkom 2 bazény.Vodný tobogán poskytuje zábavu pre mladých aj starých.Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Hotel ponúka vonkajší športový program s tenisom, volejbalom na pláži, volejbalom a basketbalom a za poplatok cyklistické/horské bicykle.Vodné lyžovanie, windsurfing, tryskové lyžovanie, banánové plavby a plachtenie tiež poteší nadšenci vodných športov.Cestovatelia si môžu vybrať zo širokej škály indoorových športov, vrátane telocvične, stolného tenisu, biliardu, šípky a gymnastiky.Poplatok: kúpele, sauna a masážne procedúry.Mladí a starí hostia majú možnosť zažiť zaujímavé zábavné programy.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar. Hosťom je k dispozícii nefajčiarska klimatizovaná reštaurácia s vysokými stoličkami pre dojčatá a určenou fajčiarskou časťou. Apartmánový hotel ponúka nocľah vrátane raňajok a all-inclusive ako rezervovateľné jedlo. Všetci rekreanti si môžu vychutnať špeciálne doplnky ako občerstvenie a živé varenie a výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Na raňajky, obed a večeru čaká príjemný a bohatý bufet.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.