LABRANDA Sandy Beach Resort (ex: Aquis Sandy Beach Resort)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Pláž Sandy sa nachádza priamo na jednej z najkrajších piesočnatých pláží na Korfu na juhu ostrova. Bývalá rybárska dedina Agios Georgios s typickými tavernami, kaviarňami a barmi, ktorá vás pozýva na prechádzku a oddychovanie, je vzdialená asi 300 metrov od hotela, zatiaľ čo mesto Korfu je vzdialené približne 37 km.

adresa:
Dedina Agios Georgios
Corfu
Tel .: 30 26621 80000

Vlastnosti:
Krásny hotelový komplex pozostávajúci z hlavnej budovy, niekoľkých prístavieb a bungalovov má celkom 564 izieb. K vybaveniu hotela patrí klimatizovaná reštaurácia s nefajčiarskou časťou, à la carte reštaurácia, bary, internetový kútik (za poplatok), TV miestnosť, malý supermarket a obchod so suvenírmi. Tropická záhrada má 2 sladkovodné bazény, snack bar pri bazéne a plážový bar na pláži. Plážové ležadlá, uteráky a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 26 m²) Komfortne zariadené izby sú vybavené posedením, telefónom, TV, trezorom, minibarom (za poplatok), klimatizáciou, fénom, vaňou, WC, balkónom alebo terasou.
Prípadne si môžete rezervovať výhľad do záhrady alebo na bočný výhľad na more.
double Deluxe
(cca 26 m²) Tieto izby sa nachádzajú v novej časti hotela.
Rodinná izba s výhľadom do záhrady
50 m²) Rodinné izby majú rovnaké vlastnosti ako štandardné izby a sú priestrannejšie a majú možnosť spať až pre 4 osoby.
Rodinná izba (2 miestnosti)
Tento typ izby má celkom dve oddelené spálne s rovnakými prvkami ako štandardná dvojlôžková izba.
Junior Suite
Zariadenie je podobné rodinnej izbe a ponúka ďalšiu kúpeľňu.
Suite (2 miestnosti)
(cca 80 m²) Apartmány sú veľmi elegantne zariadené a boli v roku 2013 prestavané. Majú rovnaký priestor viac priestoru a ďalšiu spálňu a kúpeľňu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii miniklub (4-12 rokov), ako aj samostatný detský bazén.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Môžete si tiež vychutnať občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje od 10: 00-23: 00 pri každom otvorenom bare.

Raňajky: 07: 00-10: 00
Obed: 12: 30-15: 00
Čaj, káva a koláč: 16: 00-18: 00
Večera: 18: 30-21: 30

Upozorňujeme, že časy sa môžu mierne líšiť.

Žiadame hostí, aby nosili vhodné oblečenie vo verejných vnútorných priestoroch od 18:30 hod. (Žiadne šortky alebo žabky/žabky).

Šport/Zábava:
Hotel ponúka 2 tenisové kurty, posilňovňu, plážový volejbal. Za poplatok si hostia môžu vychutnať biliard a vodné športy na pláži prostredníctvom miestnych poskytovateľov. Denný medzinárodný denný a večerný animačný program.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. januára 2018 bude účtovaná cestovná daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a za izbu plus DPH.

1 * -2 * hotel = 0,50 EUR/noc
1.50 3 * hotel = EUR/noc
4 * Hotel = 3,00 EUR/noc
5 * hotel = 4,00 EUR/noc

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.