Bayside Salgados Golf & Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Toto stredisko sa nachádza v centre Algarve, 800 m od fantastických pláží Salgados a Galé, zatiaľ čo Salgados Golf Club cca. 200 m a do Albufeiry asi 6 km. Medzinárodné letisko Faro je vzdialené približne 45 km.

Vlastnosti:
Cítite sa ako doma v 54 klimatizovaných apartmánových hotelových štúdiách a 40 apartmánoch.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, zmenáreň, služba stráženia detí, lekárska pomoc, služba prebudenia a práčovňa.Wifi vo verejných priestoroch (za poplatok) umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie.Izby majú manželskú posteľ.Prípadne sú k dispozícii oddelené spálne.K dispozícii je tiež trezor.Kuchynský kút zahŕňa chladničku, mikrovlnnú rúru a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie hostí.Malé doplnky zaisťujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi (bez poplatku).Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.K dispozícii je tiež sušič vlasov.Apartmánový hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Bazén s vonkajším a vnútorným priestorom zaručuje občerstvenie a aktívny odpočinok. Deti sa môžu zabaviť v detskom bazéne. Na slnečnej terase s lehátkami a slnečníkmi si môžete vychutnať dovolenku. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemnú relaxáciu. V bare pri bazéne sú k dispozícii osviežujúce nápoje. Súčasťou plateného športového a rekreačného zariadenia je aj posilňovňa a biliard. V hoteli sa nachádzajú kúpele s kúpeľmi. Apartmánový hotel pre dospelých ponúka zábavný program.

Stravovanie:
Môžete si vybrať z mnohých možností stravovania, ako sú jedáleň, raňajková miestnosť a bar, v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoké stoličky). Ubytovanie ponúka ako rezervovateľnú stravu cez noc vrátane raňajok a polpenzie. Denne sa podávajú raňajky a večere à la carte. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane vegetariánskych jedál. Okrem toho hotel poskytuje špeciálne stravovacie služby.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.