Dosi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Kumköy, cca. 1,3 km od verejnej piesočnatej/kamienkovej pláže (so súkromnou plážou, odporúčané kúpele). Dostanete to autobusom/autom alebo kyvadlovou dopravou (v závislosti od sezóny). Najbližšia atrakcia je Side Amphitheater/Museum (3 km). Centrum mesta je cca. 3 km ďaleko. V cca. 6 km je prístav. Najbližšie mesto Manavgat je cca. 7 km ďaleko. Letiská: AYT cca. 66 km, GZP cca. 108 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a susediacej budovy a má 172 izieb rozložených na 4 podlažiach.V interiéri sa nachádza lobby, recepcia (24h), lobby bar, kaderníctvo, 3 vleky, mini market, obchod, reštaurácia a bar, WiFi (vo verejných priestoroch) a internetový kútik.K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV a miestnymi kanálmi.K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou a terasa.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych bazénov, bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén, vodný tobogán a sezónny terasu.Vonkajší komplex má terasu.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše a dáždniky.Hoteloví hostia môžu využívať bazénové uteráky za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 20m2): Vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, TV so satelitným príjmom, klimatizáciou (v čase od 01.06. Do 30.09. V prevádzke), minibarom, trezorom, WiFi (prípadne za poplatok) a balkónom alebo terasu.

Rodinná izba, 2 izby: majú 2 spálne so spojovacími dverami, s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby. Klimatizácia je k dispozícii len v jednej z izieb.

Rodinná izba so spojovacími dverami (cca 35m2): majú 2 spálne so spojovacími dverami, s rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba. Klimatizácia je k dispozícii len v jednej z izieb.

Všetky hospodárske priestory sú vo všeobecnosti najlacnejšou kategóriou izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, kávu/čaj a pečivo v popoludňajších hodinách a polnočnú polievku. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 10:00 do 24:00 v príslušných otvorených pruhoch. Dovezené nápoje, nápoje v plážovom bare a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok. Minibar je denne zásobovaný vodou. Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné

Deti (v závislosti od sezóny):
- Zábava pre deti
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Vysoká stolička
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to potrebné, za poplatok: stolný futbal, aerobik, biliard, boccia, šípky, vodná aerobik, stolný tenis, volejbal, plážový volejbal, vodné lyžovanie, jet ski, telocvičňa, masáže, sauna, hammam
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): Golfové ihrisko
 - Zábava pre dospelých

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.