Dosi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Váš priateľský rekreačný dom sa nachádza v Side-Kumköy, cca. 700 m oddelená cestou Kumköy od dlhej piesočnatej pláže. Voľný Shutlle vám prináša niekoľkokrát denne do hotelovej plážovej časti v cca. 1,3 km ďaleko. Strana s množstvom obchodných a zábavných zariadení sa dostanete po cca. 3 km, verejné mikrobusové spojenia a taxíky sú k dispozícii.

Vybavenie: Tento rekreačný hotel, obľúbený u nemeckých turistov, ponúka celkom 172 izieb rozložených po hlavnej budove, každá so štyrmi poschodiami.K dispozícii je atraktívna lobby s recepciou, pozývajú sa na posedenie, lobby bar a satelitnú TV a internetový kútik (za poplatok), výťahy, bufetová reštaurácia s terasou, niekoľko obchodov, herňa, kaderníctvo a malé kúpele.V lobby a bazéne nájdete Wi-Fi.Vo veľmi dobre udržiavanom vonkajšom areáli sú dva sladkovodné bazény, jeden s tobogánom (za hodinu) a samostatný detský bazén, druhý o niečo menší bazén je vyhrievaný pred a po sezóne podľa uváženia hoteliera.Slnečné terasy a bar pri bazéne dopĺňajú ponuku.Pri bazéne a hotelovej pláži s plážovým barom sú k dispozícii plážové lehátka, vankúše a slnečníky, osušky za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Izby sú umiestnené v hlavnej budove a majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušič vlasov, telefón s priamou voľbou, LCD TV s hudobným kanálom, Wi-Fi pripojenie na internet, minibar, klimatizáciu (centrálne riadené, hodiny a poveternostné podmienky od 1.6. do 30.9.), trezor na prenájom, koberec a balkón. Dvojlôžková izba na jedno použitie.
Izba Super Savings: Sú identické vzhľadom k dvojlôžkovým izbám, ale sú menej privilegované.
Rodinné izby: Tieto izby sa nachádzajú v hlavnej budove s vaňou/WC s integrovanou sprchou a ponúkajú s inými podobnými funkciami ako dvojlôžkové izby dve spálne s prepojenými dverami a laminátovou podlahou, klimatizácia v jednej miestnosti.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu, popoludňajšia káva/čaj, rôzne občerstvenie a pečivo a polnočná polievka. Rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v otvorenom bare od 10 do 24 hodín vrátane. Váš minibar bude denne naplnený fľašou vody.
Nie sú zahrnuté v cene: Dovezené nápoje, čerstvo vylisované ovocné šťavy, všetky jedlá a nápoje na plážovom bare, nápoje vo fľašiach a všetky nápoje po 24 hodinách, turecká moka, zmrzlina a koktaily. Telefón, fax, prístup na internet, herný kútik, stolný futbal, vzdušný hokej a práčovňa.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: animácia počas dňa a príležitostné programy vo večerných hodinách.

Šport zahrnutý: (v závislosti od dostupnosti): Stolný tenis, šípky, volejbal, telocvičňa, aerobik, bocce, vodná gymnastika a lopta.

Šport za poplatok: Biliard, požičovňa bicyklov a na pláži rôzne vodné športy bez ohľadu na hotel treťou stranou (sezónne).

Detský program: Počas dňa, miniklub pre deti od 4 do 12 rokov, samostatný detský bazén a detské ihrisko. Vysoké stoličky v reštaurácii (podľa dostupnosti) a postieľky (na vyžiadanie).

Wellness: turecké kúpele sú zahrnuté v cene, sauna, masáže a iné procedúry za poplatok.

Upozornenia: Hotel má bezbariérovú izbu a nepovoľuje domácich miláčikov.

Poznámka 2: Kontaktný detaily Hotel:
Tel .: 90242753 67 21
Fax: 90242753 67 13
e-mail:
V katalógu "Turecko" Leto 2019 na strane 208.

Oznámenie o sezóne: Letná sezóna: 16.4.18-31.10.18
Letná sezóna: 13.4.19 -31.10.19
********
Ak prídete do jednej z posledných sezón a počas pobytu sa počas sezóny prekrýva, upozorňujeme, že jednotlivé hotelové služby (napr. Suma rezervovanej služby UAI/AI) sa môžu zmeniť.
********
Všetky vonkajšie zariadenia sú v zime a mimo sezóny obmedzené podľa voľby hotelového ubytovateľa.