Mar Y Sol

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento atraktívny hotel sa nachádza v meste Roses, 100 m od príjemnej piesočnatej pláže a cca. 200 m od turistického centra. Hromadná doprava je vzdialená len pár krokov od komplexu. V okolí areálu sú rôzne obchodné zóny s množstvom obchodov, butikov, barov a reštaurácií.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel ponúka 37 dvojposteľových izieb. Hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou check-in/out. Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby, ako je trezor, zmenáreň, izbová služba a práčovňa. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. Okolie môžete skúsiť aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia. K dispozícii je tiež trezor a minibar. V kuchynke môžete pripraviť malé jedlá. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené komfortným vybavením s telefónom, televízorom a rádiom. Kúpeľne majú sušič vlasov. Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. Hotel ponúka možnosť cyklotúry/horskej bicyklov za poplatok.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania patrí kaviareň a bar. Hostia si môžu vychutnať bohaté raňajky formou bufetu. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.