Azuline hotel Mar Amantis I &

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotel azuLine Hotel Mar Amantis sa nachádza v hoteli Bahía de San Antonio v Ibize, jednej z najdôležitejších turistických oblastí ostrova, len 100 metrov od pláže as veľkým množstvom obchodov, reštaurácií a rekreačných zariadení v bezprostrednej blízkosti.
Komplex sa skladá z dvoch budov, z ktorých jedna je priamo na pláži a druhá je vzdialená necelých 100 metrov. Zákazníci môžu využívať služby a zariadenia oboch budov.
Budova Mar Amantis I má terasu s bazénom s nádherným výhľadom na záliv a ponúka tichšiu atmosféru pre tých hostí, ktorí chcú relaxovať počas svojej dovolenky. Ponúka tiež chill-out oblasť s exkluzívnym prístupom a ubytovanie v luxusných izbách. Prístup do chill-out oblasti je obmedzený (spýtajte sa hotel ako používať tieto oblasti).
Zariadenie Mar Amantis II má bazén pre dospelých a deti, detské ihrisko, miniklub a záhradnú plochu a je miestom, kde sa väčšina zábavy koná. Atmosféra je teda neformálnejšia a živšia ako v budove I. Všetky izby v tejto budove majú štandardnú kategóriu.

Hotel Mar Amantis I & II sa skladá z dvoch samostatných budov, Mar Amantis I na začiatku pláže a Mar Amantis II, 100 metrov od pláže.Hostia môžu využívať všetky zariadenia oboch hotelov.Nachádza sa 150 metrov od centra mesta Es Pouet a 8 km od mesta Cala Conta.Centrum mesta San Antonio je vzdialené 2 km a mesto Ibiza je vzdialené 16 km.Autobusová zastávka a trajekt sú pred hotelom.Letisko je vzdialené 20 km od komplexu.Vybavenie a služby zahŕňajú recepciu s nepretržitou prevádzkou, klimatizáciu v jedálňach a rekreačných miestnostiach, internetový kútik (za poplatok), bary, reštaurácia, vonkajší bazén, slnečná terasa, kaviareň snack bar pri bazéne, záhrada, Biliardový stôl, biliard, posilňovňa, minigolf a plážový volejbal.K dispozícii sú aj denné aktivity pre dospelých a deti a večerné zábavy.
Izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom, telefónom, trezorom (za poplatok), balkónom a kúpeľňou s vaňou/sprchou. K dispozícii je práčovňa (za poplatok).
** Koncept All Inclusive zahŕňa všetky jedlá (raňajky, obed, večere a občerstvenie) a stolové nápoje, ako sú nealkoholické nápoje, pivo, víno, voda a alkoholické nápoje (všetko od miestnych značiek). Nápoje sa podávajú od rána až do neskorej noci (do 23:00). Otváracie hodiny sa líšia v rôznych hoteloch. V niektorých hoteloch je aktivitný program zahrnutý v cene.
** Adresa: Ctra. Port of Torrent s/n, Bahía de San Antonio, 07820 Port d'es Torrent, Ibiza, Španielsko.