Aparthotel Nereida

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Repas: Petit-déjeuner Demi dôchodok, Tout compris

Situácia:

V zátoke pri mori, cca. 400 m od malej piesočnatej pláže Xinxo. Na dlhú piesočnatú pláž Port d'es Torrent sa dostanete po cca. 1,2 km. Centrum San Antonio s množstvom obchodov, barov a reštaurácií je cca. Vo vzdialenosti 4,5 km. Do San Antonia a na niektoré pláže v tejto oblasti sú pravidelné autobusové spojenia, autobusová zastávka sa nachádza v cca. 50 m vzdialenosť.

Vybavenie:

Tento obľúbený apartmánový hotel má 136 bytových jednotiek na 4 poschodiach. Na mieste nájdete foyer s recepciou, výťahy, reštauráciu, bar a salónik s TV kútikom. Vonku sa nachádza sladkovodný bazén so slnečnými palubami a snack bar pri bazéne. Plážové ležadlá a slnečníky sú zahrnuté v cene. Kreditné karty: VISA, Mastercard a Diners.

Catégorie du platí: 3 Etoiles

Šport/Zábava:

Stolný tenis, šípky, vodné pólo a volejbal v cene, biliard za poplatok. Na pláži rôzne vodné športy miestnych poskytovateľov za poplatok. Denný a večerný pestrý športový a zábavný program.

Enfants:

Hodinová starostlivosť v nemeckom klube (4 - 11 rokov), samostatný detský bazén, detské ihrisko, herňa s detskými filmami, ako aj mini diskotéka.

Štúdiá (ST, 2 - 4 osoby):

Atraktívne zariadené štúdiá (asi 28m2) majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu s rozkladacím gaučom, kuchynský kút, kúpeľňu/WC, telefón, SAT TV, stropný ventilátor, klimatizáciu a balkón. Maximálna obsadenosť: 2 dospelí 2 deti.

Štúdiá Superior (STU, 2 - 4 osoby):

Štúdiá Superior sú zrekonštruované s rovnakým vybavením ako štúdiá a navyše majú sušič vlasov, TV s plochou obrazovkou a výhľad na more. Maximálna obsadenosť: 2 dospelí 2 deti alebo 3 dospelí.

Apartmány (2 - 4 osoby):

Rovnaké vlastnosti ako štúdiá, ale priestrannejšie (asi 42m2) a navyše s oddelenou spálňou (A1). Maximálna obsadenosť: 4 dospelí. Upratovanie a výmena uterákov denne, výmena posteľnej bielizne 2 x týždenne.

Superior apartmány (A1U, 2 - 4 osoby):

Apartmány Superior sú zrekonštruované s rovnakým vybavením ako apartmány a navyše majú sušič vlasov, plochú obrazovku a výhľad na more. Maximálna obsadenosť: 4 dospelí. Upratovanie a výmena uterákov denne, výmena posteľnej bielizne 2 x týždenne.

repas:

Možnosť doobjednať raňajky, polpenziu alebo all inclusive. Polpenzia sa podáva na raňajky a večere formou bufetu. Raz týždenne gala večera.

Tout compris repas:

  • Raňajky až do 11:00
  • Obed a večera formou bufetu vrátane vína, piva a nealkoholických nápojov
  • 1 x týždenne galavečer
  • Občerstvenie 11:00 - 13:00 a 15:00 - 19:00
  • Káva, čaj, pečivo a koláče 16.00-17.30
  • Zmrzlina pre deti od 10:30 do 11:00 hod
  • Miestny alkoholik (od 18 rokov) a nealkoholické nápoje 10,30-23,00 hod. Podľa nápojového lístka (do 12 hodín v deň odchodu)


Tout COMPRIS Šport/Zábava:
  • Stolný tenis, minigolf, šípky, vodné pólo a volejbal
  • Denný a večerný športový, zábavný a zábavný program


Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.