Elysium

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Nad zálivom (móla vedie k vode). Neďaleko sa nachádzajú archeologické náleziská kráľovských hrobiek Paphosu. Centrum mesta Paphos a krásny rybársky prístav sú cca. 2 km, čo je tiež nádherné na novo vytvorenej plážovej promenáde. Na letisko Paphos sú cca. 20 minút a do Larnaky 90 minút.

Vybavenie: Hotel Elysium je kompletne zrekonštruovaný a postavený v benátsko-byzantskom štýle. Je vybavený vkusne zariadenou lobby, ktorá je prístupná cez padací most, recepcia, niekoľko reštaurácií, multi-media room, Wi-Fi Parfuméria a krytý bazén. Vonku sa nachádza veľká bazéna s bazénmi, slnečné terasy s lehátkami a slnečníkmi pri bazéne a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Deluxe: zrekonštruované, komfortne zariadené dvojlôžkové izby typu Deluxe sú vybavené vaňou/WC, sušičom vlasov, kozmetickým zrkadlom, županmi a papučami, klimatizáciou/kúrením, telefónom, inteligentnou satelitnou TV (40 ' a zariadenie na prípravu čaju, Wi-Fi (súčasťou balenia), minibar, trezor (súčasťou balenia) a balkón (DD2). Voliteľne aj s bočným výhľadom na more (DDS/ID2) alebo s priamym výhľadom na more (DDM/MDI).
Studio Royal (Letné): Kráľovské štúdiá sa nachádzajú v prístavbe, len pre dospelých, a majú vlastný bazén. Majú mramorovú kúpeľňu s vaňou, sprchou/WC, bidetom, fénom, kozmetickým zrkadlom a samostatnou sprchou, minibarom, telefónom s priamou voľbou, inteligentnou satelitnou TV (43 '), trezorom (v cene) Padding), iDocking Station a tabuľku make-upu (PSP).
Maisonettes typu B (Leto): Mezonetov s výhľadom na Royal Garden View sa nachádza v prízemí a má krásnu terasu v sviežej záhrade s výhľadom na kráľovskú záhradu. Sú vybavené kombinovaným obývacím priestorom na spanie, terasou a na poschodí spálňa (prepojená otvoreným schodiskom) s šatníkom, samostatným WC, ďalšou 40 "inteligentnou TV, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, Wi-Fi vrátane) a iDocking Station. (TB2)
Maisonettes typu A (v lete): Mezonet typu A majú rovnaké vybavenie ako mezonety typu B terasa a navyše majú malú súkromnú záhradu. (TM2)
Juniorské suity: Junior suity majú rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby Deluxe a sú luxusnejšie a majú dvojlôžkovú spálňu, obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou a 40-palcovú Smart TV.

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia/plná penzia: raňajky a večere formou bufetu. Voliteľné 3 à la carte reštaurácie za poplatok. Pri rezervácii s plnou penziou obed.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Šport zahrnutý: Posilňovňa, krytý bazén s vírivkou (vykurovaný v zime), parný kúpeľ, 2 tenisové kurty, sauna a vírivka, ako aj stolný tenis.

Šport za poplatok: Fitness kurzy a lekcie v "Opium Health Spa". Predné svetlá pre tenis, 4 golfové ihriská cca. 25 minút od hotela. Potápanie, Pilates, lekcie tenisu.

Detský program: Mini klub (v lete/3-12 rokov), 2 detské bazény (jeden z nich je krytý), tobogán a detské ihrisko.

Ako sa tam dostať: Po opustení letiska prejdite po diaľnici a postupujte podľa značiek LIMASSOL/LEMESSOS. Po cca. 2 km prídete na diaľničnú križovatku, odbočte doľava a sledujte značky na Limassol.
Na polceste pozdĺž trasy do Limassolu sa diaľnica B1 stáva diaľnicou A1.
Choďte po diaľnici A1 do Paphosu. Teraz jazdite okolo 1 hodiny. Diaľnica končí na kruhovom objazde.
Vezmite prvý výjazd z kruhového objazdu a odbočte doľava podľa značiek pre Kato Paphos.
Po cca. 2 km prichádzate na druhý kruhový objazd, tam sa usporiadate tak, aby ste pokračovali rovno.
Na ďalšom (3.) kruhovom objazde urobte pravú odbočku a postupujte podľa značiek pre Coral Bay/Hroby kráľov.
Ste stále na ceste s 2 jazdnými pruhmi, ktoré vždy nasledujete rovno.
Po cca. 2km sa dostanete na križovatku, kde odbočíte doprava na Pano Paphos a odbočíte do Kato Paphos. Prejdite cez križovatku a pokračujte rovno smerom ku Coral Bay/Hroby kráľov.
Po niekoľkých metroch sa cesta stáva jedným pruhom. Choďte rovno až kým neuvidíte na pravej strane bar s názvom "O`Neills" a na ľavej strane značka "Hotel Elysium".
Odbočte vľavo, po 50 metroch nájdete Hotel Elysium po pravej strane.

Wellness: "Opium Health Spa" (za poplatok). Ponorte sa do tohto malého raja a nechajte sa hýčkať harmonickými zvukmi a fascinujúcimi arómami.
Pre rôzne aplikácie a masáže sa používajú iba vybrané produkty ESpa. K dispozícii sú rôzne kozmetické/Ayurveda procedúry,
široká škála masáží, špeciálne relaxačné terapie, relaxačné telové zábaly, účes, manikúra/pedikúra a oveľa viac.

Upozornenia: V zime 16/17 bola zrekonštruovaná recepcia, lobby, reštaurácia Epicurean, reštaurácia Lemonia Piazza a celá hlavná budova so všetkými dvojposteľovými izbami.
****
Nie sú povolené žiadne domáce zvieratá.
****
Na požiadanie sú k dispozícii izby s postihnutím.
****
Pri výbere hotela a cieľového letiska si prosím uvedomte, že kombinácia "Airport LCA-Hotel PFO" a naopak, "Airport PFO a Hotel LCA" si niekedy vyžaduje veľké vzdialenosti a prepravný poplatok.
****

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Tel: 00357-26844444
Fax: 00357-26844333
e-mail:
V katalógu "Grécko - Cyprus" Leto 2019 na strane 331.
V katalógu "Sonnenziele" Zima 2019/20 na strane 119.