Louis Paphos Breeze

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Louis Paphos Breeze sa nachádza v Paphos, priamo na dlhej skalnatej pláži (doporučené topánky na kúpanie). Nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v blízkosti, do centra sa dostanete po cca. 5 km ďaleko. Na letisko Paphos sa dostanete po cca. 25 km ďaleko. K dispozícii je bezplatná kyvadlová doprava 5 krát týždenne na nákupy a prístav Kings Avenue.

Vybavenie: Novootvorené v lete 2018, hotel má 144 izieb a ponúka 24-hodinovú recepciu, lobby, výťahy, 2 reštaurácie, 3 bary a mini market. Wi-Fi je zahrnutá v celom objekte. V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sú 2 bazény s detským bazénom, slnečnou terasou a barom pri bazéne. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne, na pláži za poplatok. Osušky sú k dispozícii na zálohu. Parkovanie v areáli je bezplatné, v závislosti od dostupnosti.

Rezervovať si zariadenia:
Štúdio: Moderné izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, klimatizáciu, trezor, Wi-Fi, satelitnú TV, kuchynský kút, kávovar/čajník, chladničku a balkón alebo terasu. Voliteľne k dispozícii s výhľadom na bazén.
Suita: S rovnakým vybavením ako štúdiá trochu priestrannejšie a so samostatnou spálňou. Voliteľne k dispozícii s výhľadom na bazén alebo výhľad na more.
(Dodatočne rezervovateľné podľa PFOA48 (S2), s výhľadom na bazén (2SB) alebo s výhľadom na more (S2M).)
Apartmán (v lete 2019): S rovnakým vybavením ako štúdiá priestrannejšie.
Prípadne s výhľadom na bazén alebo priamy výhľad na more.

Rezervovateľné jedlá: All Inclusive: Všetky jedlá vo večerných hodinách sú požadované na vhodné oblečenie (dlhé nohavice, uzavreté topánky).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu. Studená občerstvenie je k dispozícii od 10-12 hodín, káva/čaj a pečivo od 16 do 17 hodín. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v otvorenom bare od 10 do 24 hodín.

Oficiálne trieda: hviezdičiek 4,5

Zábava: Nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v blízkosti, do centra sa dostanete po cca. 5 km ďaleko.

Šport zahrnuté: telocvičňa, kurzy jogy

Detský program: detský bazén, detský klub, detské ihrisko

Wellness: krytý bazén v cene.
Kúpele so saunou, masáže a rôzne procedúry za poplatok.

Hotel servis: Wi-Fi je zahrnutá v celom objekte.

Hotel kreditnej karty: Visa, Marstercard a Amex sú akceptované.

Poznámky: Domáce zvieratá nie sú povolené!
************************
Zobrazené obrázky sú modelové snímky.


Poznámka 2: Hotel Kontakt:
62543, 8065, Paphos CYPRUS
Tel .: 00357-26950200
Fax: 00357-26207121

Sezóna Poznámka: Pre Hotel PFOA48 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena len organizátorom.