Grand Park Lara

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza v Kundu, cca. 200 m od súkromnej piesočnatej pláže. Toto je dostupné po ceste, pešo alebo kyvadlovou dopravou (v závislosti od sezóny). Centrum mesta je cca. 10 km. Najbližšie mesto Antalya je cca. 16 km. Letisko: AYT cca. 17 km.

vybavenie:
Existujúce hlavné a niekoľko hospodárskych budov, klimatizovaný hotel má 896 izieb.Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), lobby bar, spoločenská miestnosť, kaderníctvo, 16 výťahy, obchod, bar a prístup k internetu (za poplatok, na verejných miestach) a Wi-Fi (vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí reštaurácia (miestne jedlo a taliančina) s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.V areáli bazéna nájdete niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú pripravené ležadlá, vankúše a dáždniky, ako aj uteráky (proti vkladu).Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (asi 22 metrov štvorcových): Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (individuálne regulované), telefónom, WiFi (zdarma), minibarom (plný vody denne)

Dvojlôžková izba Príloha: Izby sa nachádzajú v prístavbe a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.

Rodinný izba Standard: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba máte ďalšie možnosti spánku.

Rodinná izba Deluxe (36 m²): Vybavená rovnakým vybavením ako rodinný izba Standard má tiež balkón.

Rodinná izba Superior (50 m²): skladajúci sa z dvoch spální a obývacia izba s rozkladacou pohovkou, majú balkón a sú priestranné, pri inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.

Rodinná izba, 2 izby (cca 36 m2): s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú dve spálne so spojovacími dverami.

Rodinná izba, 2 izby typu Deluxe (36 m²): Vybavené rovnakými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby, okrem spálne s prepojenými dverami a francúzskym balkónom.

Rodinná suita (cca 50m2): Pozostáva z dvoch spální so spojovacími dverami, s iným vybavením ako dvojlôžkové izby.

Rodinné suity, 2 spálne (asi 50 metrov štvorcových): S rovnakými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby majú dve spálne s prepojenými dverami a balkónom.

Rodinná prepojovacia miestnosť (cca 50m2): Pozostáva z dvoch prepojených spální a obývacej izby s doplnkovým zariadením na spanie a rovnakého vybavenia ako dvojlôžkové izby.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu, neskoré raňajky do 11:00, občerstvenie od 12:30 do 16:00 počas dňa, popoludňajšia káva/čaj a koláč od 17:00 do 18:00, zmrzlina od 17:00 : 30 do 18:00. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté od 10:00 do 24:00 v príslušných otvorených baroch. Váš minibar bude naplnený dennou vodou. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.
Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- stráženie detí (za príplatok) a vysoké stoličky
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, posilňovňa, masáže, sauna, hammam, parný kúpeľ
 - Živá hudba

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
počet hviezdičiek 4,5

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19)
Vstupné požiadavky môžu Covid-19 zmena vo veľmi krátkom časovom kvôli koronavírusy. Budeme sledovať ďalší vývoj presný právny. Upozorňujeme, že väčšina hotelov sú v súčasnosti zatvorený. Tam môže byť začiatok opätovného otvorenia obmedzenie výkonu v hotelových zariadeniach, vonkajších zariadení, aktivít a jedlom alebo nápojmi.

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.