Grand Park Lara

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Novopostavený hotel sa nachádza v obľúbenej rekreačnej oblasti Lara. Na verejných plážach sa dostanete po cca. 200 m a približne 1 km. Antalya s mnohými nákupnými a zábavnými zariadeniami je vzdialená asi 16 km, letisko Antalya cca. 14 km.

adresa:
Kemeragzi Mevkii
Oteller Bolgesi Lara
Antalya
Tel .: 90242352 30 09
Fax: 90242352 30 51

Vlastnosti:
Hotel má celkom 896 izieb rozložených v niekoľkých budovách. Hostia sú vítaní v hale s 24-hodinovou recepciou. V reštauráciách sa podávajú jedlá miestnej aj medzinárodnej kuchyne a bar ponúka množstvo nápojov. Okrem toho sú k dispozícii 3 vonkajšie bazény, ktoré vás pozývajú k oddychu. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo. Uteráky sú k dispozícii na zálohu. V hotspotoch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti. Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojposteľová izba standard/dvojlôžková izba bez balkóna/terasy
(cca 22 m²) Izby majú spálne a kúpeľne so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí sušič vlasov, klimatizácia, telefón, minibar (za poplatok), bezplatné Wi-Fi, TV a trezor (za príplatok).
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Dvojlôžková izba balkón/terasa
Inak rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard ponúka izby balkón alebo terasu.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste. Izby majú NO/N balkón/terasu.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
rodinné izby
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby ponúkajú možnosti spánku až pre 4 osoby.
Rodinná izba Economy
Zariadenia podobné rodinným izbám, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.
Izba Family Superior/Rodinná izba Deluxe
(cca 36 m²) Izby majú kombinovanú obývačku a spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Rodinná izba (2 izieb)/Rodinná izba 2 spálne
50 m²) Izby majú 2 spálne, oddelenú obývaciu izbu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.


Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii detský bazén a detský klub (4-12 rokov) a detské ihrisko.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Osviežujúce nápoje a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii v otvorených baroch cca. 10:00 - 00:00.

Raňajky: 07:00 až 10:00
Neskoré raňajky: 10:00 až 11:00
Občerstvenie: 11:00 - 18:00
Obed: 12:30 až 14:00
Káva a koláče: 14:00 - 18:00
Večera: 18:30 do 9:00 hod
Nočné Olovrant: 23:30 až 06:00

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport a zábava:
Bezplatne (v závislosti od dostupnosti): fitnes centrum, stolný tenis, šípky, turecké kúpele, sauna, parná miestnosť. Rozmanitosť je zabezpečená softwarovým animačným programom.
Za poplatok (v závislosti od dostupnosti): biliard, herňa a masáže, exfoliácia, starostlivosť o pokožku a telo. Vodné športy na pláži prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri príchode do hotela. V tomto prípade sa očakáva, že hotelieri na mieste zamietnu rezerváciu alebo zaúčtujú ďalší poplatok.

Informácie pre zimnú sezónu:
Upozorňujeme, že počas zimnej sezóny (okolo 15.10. - cca 15.05.) Prebiehajú ďalšie opravy a renovácie. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je alebo len oznámila v krátkej dobe. Vezmite prosím na vedomie, že spoločnosť JT Touristik nemá na tento účel žiadny vplyv.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.