Grand Park Lara

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tento hotel sa nachádza v obľúbenej rekreačnej oblasti Lara. Verejné pláže sú cca. 200 ma 1 km. Antalya s mnohými nákupných a zábavných podnikov je asi 16 km ďaleko, letisko Antalya (AYT) ca. 14 km od letiska Gazipasa (GZP) približne 164 km.

adresa:
Kemeragzi Mevkii
Oteller Bolgesi Lara
Antalya
Tel .: 90242352 30 09
Fax: 90242352 30 51

Vlastnosti:
V hoteli je celkom 896 izieb rozložené do niekoľkých budov.Hostia sú vítaní v hale s 24-hodinovou recepciou.K dispozícii je bufetová reštaurácia, hotel tiež ponúka à la carte reštauráciu s talianska, čínska, rybia a grilovaných pokrmov.výhrada je k návšteve reštaurácie à la carte nutná.Pestrý výber nápojov sú podávané na 5 barov.K dispozícii sú aj vonkajšie 4 bazény, kde si môžete oddýchnuť.Bližšie kúpanie poskytujú tobogány.Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo.Uteráky sú k dispozícii na zálohu.Wi-Fi je k dispozícii zadarmo.Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti.Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Odhlásenie sa očakáva od 14:00 a odhlásenie sa očakáva pred 12:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú vybavené spálňou a kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí, fén, klimatizáciu, telefón, mini bar (za poplatok) Wi-Fi, TV a trezorom (za poplatok).
Voliteľne možno tiež rezervovať pre súkromné ​​použitie alebo balkón/terasa.
Standard Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Economy Single Room
Zariadenia podobné jednoposteľové izbe sú štandardné, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na nevýhodnom mieste.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
rodinné izby
S inak rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby typu Standard ponúkajú možnosť spať až pre 4 osoby a majú balkón alebo terasu.
Izba Family Superior/Rodinná izba Deluxe
Všetky izby majú kombinovaný obývacia a spacie priestor a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. Vybavený ako štandardné dvojlôžkové izby. V izbe sa môžu ubytovať až 4 osoby.
Rodinná izba (2 miestnosti)
Izby sú dve izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC. Vybavená ako rodinné izby.
Rodinné izby 2 spálne
Izby sú dve spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC. Vybavený ako štandardné dvojlôžkové izby.
rodinné apartmáne
Všetky izby majú 2 spálne a kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC. Vybavená ako rodinné izby.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších návštevníkov je detský bazén a detský klub (4-12 rokov) a detské ihrisko. Stráženie detí služba môže byť usporiadané za poplatok.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Osviežujúce nápoje a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii v otvorených baroch cca. 10:00 - 00:00.

Raňajky: 07:00 až 10:00
Neskoré raňajky: 10:00 až 11:00
Občerstvenie: 11:00 - 18:00
Obed: 12:30 až 14:00
Káva a koláče: 14:00 - 18:00
Večera: 18:30 do 9:00 hod
Nočné Olovrant: 23:30 až 06:00

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport/Zábava:
Neplatené (v závislosti od dostupnosti): fitnes centrum, stolný tenis a šípky. Pre rozmanitosť, mäkký zábavný program poskytuje.
Za príplatok (v závislosti od dostupnosti): bazén a herňa. Vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Wellness:
V kúpeľnom areáli je k dispozícii sauna, parný kúpeľ a turecké kúpele zdarma. Dodatočné masáže sú k dispozícii za poplatok.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Informácie pre zimnú sezónu:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny (okolo 15,10 až 15,05 hod.) Uskutoční sa viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.