Simm's Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:


Štvorhviezdičkový hotel Simm's Hotel vám ponúka ideálne podmienky na spoznávanie Viedne z jej najkrajších strán. Pohodlne zariadené ubytovanie je asi 6,6 km od centra mesta. Obchody sú vzdialené len pár minút chôdze. Niektoré z najzaujímavejších atrakcií Viedne (Albertina, Schönbrunnský palác s Tiergarten) sú asi 5 km, respektíve 8,9 km. Najbližšie spojenia s mestskou hromadnou dopravou nájdete cca. 10 m od domu. Najbližšia zastávka metra: 10 m, najbližšia železničná stanica: 3,5 km. Vzdialenosť od viedenského letiska Schwechat je cca. 17,6 km.

vybavenie:


Hotel má recepciu (otvorenú od 00:00 - 24:00), 2 výťahy a garáž (poplatky platia). Príjemný deň môžete stráviť v hotelovom bare v uvoľnenej atmosfére. Hotel má 90 izieb.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba: Moderné izby majú minibar (v prípade potreby za poplatok), klimatizáciu a sprchu/WC.

 

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Raňajky formou švédskych stolov.

 

Deti (v závislosti od sezóny):


- Vysoká stolička (v závislosti od dostupnosti)
- Detské postieľky (v závislosti od dostupnosti)

Ostatné:


- Check-in v deň príchodu od 14:00
- Odhlásenie v deň odchodu do 12:00
- Domáce zvieratá povolené
- Práčovňa v prípade potreby. GEG. Poplatok
- Akceptované kreditné karty: Amex, Visa, Mastercard, Diners & Maestro

Kategória Krajina:


4 hviezdičky

Mesto/región:


Nadmorská výška: cca. 151 metrov

Živé mesto Viedeň ako svetové dedičstvo UNESCO zaujme svojou jedinečnou polohou s jedinečnou architektúrou, palácom Schönbrunn, historickými múrmi a nádhernými budovami. Okrem svojich architektonických výhod má Viedeň tiež čo objavovať s regionálnymi špecialitami a rozsiahlym výberom reštaurácií. Okrem širokej škály podujatí ponúka vaše rekreačné stredisko jedinečnú kombináciu tradície a modernosti, početné nákupné možnosti a množstvo rozmanitosti od každodenného života. Kultúrne zaujímaví hostia dostanú svoje peniaze v múzeu.

Možnosti exkurzie vo Viedni:
- Schönbrunn Palace
- Katedrála sv. Štefana
- Múzejná štvrť
- Zoo Schönbrunn
Otváracia doba možností zájazdu podlieha výhrade

Výlety v okolí:
- Neziderské jazero
- Römertherme Baden
- Wienerwald
Otváracia doba možností zájazdu podlieha výhrade

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.