Prainha Clube

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Alvor, iba 500 m od pláže. V centre mesta Alvor (asi 2 km) sa nachádza množstvo reštaurácií a niekoľko obchodov. Letisko Faro (FAO) sa nachádza v cca. 70 km vzdialenosť.

adresa:
tres Irmaos
8500 072 Alvor
Tel .: 351 282 480000
Fax: 351 282 458950

Vlastnosti:
Hotel má celkom 61 izieb rozmiestnených po niekoľkých budovách. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. V 3 reštauráciách sa podávajú jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne a bar ponúka rôzne nápoje. Vo vonkajšom areáli sa nachádza aj bazén so samostatným detským bazénom. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii zadarmo. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii za poplatok. Parkovanie je bezplatné, podľa dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
štúdio
Súčasťou izieb je kombinovaná obývacia a spacia časť s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasa. K vybaveniu patrí klimatizácia, telefón s priamou voľbou, televízia a wifi (za poplatok). Kuchyňa má varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a kuchynský riad.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Apartmán s 1 spálňou
Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Inak vybavené ako štúdio.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Apartmán s 1 spálňou
Izby majú 2 spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Inak vybavené ako štúdio.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Wellness:
Oddýchnite si v kúpeľoch Aguadream v stredomorských kúpeľoch (vo veku nad 18 rokov, za poplatok). K dispozícii sú kryté bazény s rôznymi teplotami, vírivka a masáže. Posilňovňu a hammam môžete využívať bezplatne.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.