Siva Port Ghalib

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • Slanej vody plávanie lagúna
  • Ideálne pre rodiny
  • WiFi v hale


Miesto:

Tento rezort sa nachádza v letovisku Port Ghalib, severne od mesta Marsa Alam, na súkromnej piesočnatej pláži. Na dlhom malebnom pobreží s ideálnymi príležitosťami na šnorchlovanie umožňuje dlhé kúpacie mólo vstup do vody, pretože sa odporúčajú kúpacie topánky koralov. Neďaleko moderného prístavu nájdete množstvo obchodov, reštaurácií a barov.vybavenie:

Tento luxusný rezort tvorí spoločný a priestranný hotelový komplex so sesterským hotelom Port Ghalib. V rozsiahlej záhrade je niekoľko umeleckých stavieb rozmiestnených okolo umelej lagúny so slanou vodou a veľkého komplexu sladkovodných bazénov. 2 tobogány a lenivá rieka sú zábavou pre mladých i mladých v srdci.
Okrem elegantnej vstupnej haly s recepciou a vstupnou halou je navyše k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, rohová vodná fajka, hlavná reštaurácia, lagúna s večerným bufetom (otvorená sezónne, len na objednávku) a Cardamom "à la carte" na pláži (za poplatok, s rezerváciou), Fattoush “(platí sa na mieste, s rezerváciou) a rôzne bary. V rezorte sa nachádzajú aj jedinečné kúpele RED SEA SPA v hoteli RED SEA HOTELS Palace Port Ghalib. Dáždniky, ležadlá a vankúše sú k dispozícii pri bazéne, na pláži a v lagúne bez ďalších poplatkov. Osušky nájdete v praktickej plážovej taške vo svojej izbe.miestnosť:

K dispozícii je 347 pohodlných izieb vrátane 6 apartmánov. Všetky izby sú navrhnuté v stredomorskom štýle a sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (sezónne a centrálne riadené), telefónom, pripojením na internet (za poplatok), satelitnou TV, trezorom, minibarom, kávovarom/čajom (pri príchode, neskôr. Geb.), balkón/terasa a výhľad do záhrady (DZG/EZG). Luxusné izby sú rovnako vybavené a majú výhľad na more (DZM/EZM).
Pri rezervácii s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelku.Šport a zábava:

Tenis, stolný tenis, biliard, minigolf na 1 hodinu za izbu/deň od 9:00 do 17:00 bezplatne, potom za poplatok, tobogány, 2 x týždenne 1 hod. Prehliadka so šnorchlovaním (bez zariadenia); denná animácia a večerný program.
Za poplatok: rôzne vodné športy, ako je jazda na kajaku, potápanie (potápačské centrum), minigolf, šnorchlovanie, procedúry v RED SEA SPA.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

Aby bol dovolenkový týždeň vzrušujúci pre malých hostí ETI od 4 do 12 rokov, detské kluby ETI Maxi ponúkajú pestrý program 7 dní v týždni. Od 10:00 do 17:00 (otváracie hodiny sa môžu sezónne meniť) môžu opatrovatelia detí prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové kategórie je tu vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, popoludní 12:00 - 16:00 Občerstvenie, káva a čaj, zmrzlina (14:00 - 16:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 (nezahrnuté v cene all inclusive) : À la carte reštaurácia, izbová služba, minibar, špeciálne kávy, čerstvo vytlačené džúsy a alkoholické špeciality). 1 x týždenne večere à la carte v Lagúne “(s rezerváciou.)
Ostatné služby sú k dispozícii na mieste za príplatok. Nosenie all-inclusive náramok je povinné.Katalóg zdôrazňuje:
  • Slanej vody plávanie lagúna
  • fantastické možnosti šnorchlovania na útesoch domu
  • Ideálne pre rodiny s deťmi
  • Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet


Poznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.