Chevy Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Dôležitá poznámka: Daň za udržateľný cestovný ruch: Na Baleárskych ostrovoch sa od 1. 7. 2016 účtuje poplatok za "daň z trvalo udržateľného cestovného ruchu" podľa typu a kategórie ubytovania a dĺžky pobytu a je splatný priamo turistickému ubytovaniu. Od 1. januára 2018 sa bude pohybovať od 1 do 4 EUR za osobu a deň, plus 10% DPH v hlavnej sezóne (01.05.-31.10.) Znížená v mimosezóne (01.11.-30.04.) suma je 0,25 EUR a 1 EUR. Hostia, ktorí majú pobyt dlhší ako osem po sebe nasledujúcich nocí, musia zaplatiť iba 50% dane od 9. dňa. Deti do 16 rokov sú oslobodené od platenia daní.

RENOVANÁ V ZIME 2016/17 ... RODINNÁ PRIATEĽNÁ ... CENTRÁLNE MIESTO ...

Umiestnenie: Centrálne, napriek tomu pokojná v bočnej ulici. Centrum s mnohými nákupných a zábavných podnikov, rovnako ako rybársky prístav apartmány sú situované iba. 300 metrov. Idylické pláže Cala Gat existuje cca. 500 m, dlhá pláž Cala Guya cca. 1,5 km. Palma de Mallorca sa nachádza cca. 80 km ďaleko.

Vybavenie: Kompletne zrekonštruovaný a moderne navrhnutý hotel, ktorý sa teší veľkej obľube u mnohých štamgastov. Ponúka 99 zrekonštruovaných izieb, 3 budovy, 24-hodinovú recepciu, spoločenskú miestnosť, čitáreň, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi (vrátane verejných priestranstiev), reštauráciu s terasou (miestna kuchyňa), bar a úschovňu bicyklov. Vonku sa nachádza bazén, slnečná terasa a denný bar pri bazéne. Plážové ležadlá a slnečníky pri bazéne v cene, osušky za poplatok.

Ubytovanie: dvojlôžková izba (C1-2A), cca. 20 m², s posteľou queen size, písacím stolom, klimatizáciou (studená/teplá), trezorom, LED-SAT-TV, telefónom, WLAN (za poplatok), vaňou so sprchou, WC, sušičom vlasov a balkónom.Izba Economy (C1-2S), cca. 18 m² a jednolôžková izba (C1D), cca. 17 metrov štvorcových, sú menšie a nemajú balkón, inak ako C2A.Voliteľná trojlôžková izba (C3A), cca. 20 m2, s balkónom, trojlôžková izba (C3S), cca. 18 metrov štvorcových, nemajú balkón, inak ako C2A.Rodinná izba Spar (C4S), cca. 18 metrov štvorcových, 1 izba, bez balkóna, inak C2A.Izba Superior (C2B), cca. 19 m2, s výhľadom na more, inak ako C2A.Suity (C1-2C), cca. 28 metrov štvorcových, s výhľadom do záhrady, ponúka kombinovanú obývaciu izbu/spálňu a samostatnú spálňu, inak C2A.Rodina-Knüller (C2Y), obsadenie 2 dospelých a 2 deti, ako C2C, a Family-Super-úsporný balík (C2T), obsadenie 2 dospelých a 1 dieťa, ako C3A, rezervovateľné.

Jedlo a pitie: Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Bufety.

All Inclusive: bufet. Obed bufet a snack bar pri bazéne. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00. Nosenie pásky AI je povinné.

Zábava: 2x za týždeň: zábava, DJ alebo živá hudba (do 23:00). Piváreň Chevy v okolí (obľúbená u obyčajných).

Šport/Zábava: V cene: stolný tenis. Za poplatok: biliard, šípky, požičovňa bicyklov, vodné športy (ponúkané na mieste).

Rodiny: 3x týždenne detská animácia, detská postieľka, stolička, mini disco.

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 3 hviezdičky; Servisné jazyky: nemčina, angličtina.

Poznámky k rezervácii: Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.