Eix Hotel Alcudia

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Poznámka:
Hotel je dospelý hotel (rezervovateľný od 18).

Miesto:
Tento hotel sa nachádza v bývalej rybárskej dediny na krásnom zálive Alcudia. Pláž je len pár krokov (cca 200 m), od hotela. Desiatky obchodov, reštaurácií, krčiem a autobusovej zastávky sú v blízkosti. Nočný klub je cca 2 km od hotela. Palma de Mallorca (PMI) Airport je km v dobrom 60.

adresa:
Carrer Teodoro Canet 43
07400 Puerto d'Alcúdia
Baleares
Tel .: 34 971 546044

Vlastnosti:
V hoteli vás privíta v 24-hodinová recepcia. Má 210 izieb, ktoré sú ľahko prístupné pomocou dvoch výťahov. Ku stravovanie patrí reštaurácia a snack bar pre hostí. V deň, kedy môže byť relaxačný koniec v hotelovom bare. Na vonkajšej strane hotela patrí dva bazény. Tu sú slnečníky a lehátka zdarma. Wi-Fi je zadarmo. Parkovisko je možné využívať zadarmo v závislosti od dostupnosti tiež. K dispozícii je aj konferenčné priestory s celkovým počtom 50 miest na sedenie. Domáce zvieratá nie sú povolené v hoteli.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Odhlásenie sa očakáva od 14:00 a odhlásenie sa očakáva pred 12:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú vybavené spálňou a kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí televízia, klimatizácia, Wi-Fi (zdarma), trezor (za poplatok).
Voliteľne k dispozícii s balkónom/terasou, alebo pre osobnú potrebu.
Standard Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Junior Suite
Izby pozostávajú z kombinovanej obývačky a spálne a kúpeľne so sprchou alebo vaňou/WC. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Raňajky
Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Športom (môže byť spoplatnený) patrí biliard, fitnes, tenis a stolný tenis. Golfové ihrisko (môžu byť účtované poplatky) sa nachádza asi 2 km od hotela. Pre zábavu, živá hudba ponúka.

Wellness:
Pre voľný vstup do kúpeľov patria kúpele so saunou, jacuzzi a hammam. Za poplatok si môžete tiež relaxovať pri rôznych masáží.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.