Spice Island Hotel & Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Nachádza sa na juhovýchode ostrova, na pláži Jambiani. Medzinárodné letisko je cca. 55 km.

Vybavenie: Komplex v hoteli African Chic má 35 jednotiek v pokojných jednoposteľových bungalovoch. Uprostred tropickej záhrady sa môžete úplne oddýchnuť a pokaziť regionálnymi špecialitami v reštaurácii "Makuti". K dispozícii je tiež športový bar, salónik, bar na móle a bazén.

Superior/Bustani Áno Pilli (DS): Priestranné izby (asi 55 metrov štvorcových) uprostred záhrad, ktoré boli vyzdobené v štýle Sansibari. Sú vybavené sprchou/WC, posedením, telefónom, trezorom, stropným ventilátorom, klimatizáciou a terasou.

Deluxe/Faraja Áno Pilli (DX): S rovnakým vybavením, tieto bungalovy sa nachádzajú v prvom a druhom rade s čiastočným výhľadom na bazén a oceán z terasy.

Stravovanie: Raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all-inclusive.

All Inclusive: • Raňajky: Buffett a čerstvo pripravené jedlá na vajcia
• Obed: 2-chodové jedlo v hlavnej reštaurácii
• Večera: 3-chodové menu s meniacimi sa ponukami
• Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje
• Welcome drink a ovocie pri príchode

Aktivity: Príležitostne kino v salóniku a barbecue pri bazéne so živou hudbou.

Kategória hotela: 4

Cieľová skupina/Typ cesty/USP: priame umiestnenie na pláži

Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.