Hotel Santa Rosa (ohne Transfer)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Stravovanie: Polpenzia

Miesto:

Nachádza sa v najkrajšej a tichej časti mesta Lloret de Mar a iba cca. 200 m od pláže, nákupných a zábavných zariadení. Golfové ihrisko je cca. 1,5 km ďaleko.

vybavenie:

Populárny hotel pozostáva z 137 izieb rozložených na 6 poschodiach, vstupnej haly s recepciou, trezorov, vlekov, reštaurácie, baru a kaviarne, ako aj útulného obývacieho priestoru s posedením a internetového kúta. Vo vonkajšom komplexe na streche sa nachádza vyhrievaný sladkovodný bazén s integrovaným detským bazénom, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi a bar pri bazéne. Kreditné karty: VISA a Mastercard.

Šport/Zábava:

Hotel ponúka tiež biliard, stolný tenis, saunu, vírivku a solárium. (Zariadenie je čiastočne za poplatok). Počas dňa sa ponúka animačný program (sezónne).

Dvojlôžková izba:

Funkčné izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, telefón, satelitnú TV a ústredné kúrenie.

Jednoposteľová izba (SR):

Jednolôžkové izby majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby a sú o niečo menšie.stravovanie:

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu.Pozn ubytovanie daň

Upozorňujeme, že zavedením mestskej dane v Barcelone, ako aj v hoteloch na pobreží Costa Brava a Costa Dorada od 1.11.12 vzniknú dodatočné náklady (pre osoby staršie ako 17 rokov). Tieto sa platia pri príchode alebo odchode priamo v hoteli:

Kategória hotela 2 */3 *: cca. 0,75 €/osoba/deň

Hotelová kategória 4 *: cca. 1,25 €/osoba/deň

Kategória hotela 5 *: cca. 2,50 €/osoba/deňPreviesť na vlastnú päsť

Upozorňujeme, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa má vykonať na mieste a na vlastné náklady.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.