Parkhotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza priamo v turistickom centre mesta Tossa, v blízkosti hlavnej pláže (cca 250 m). V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo obchodov, ako aj zábavné a zábavné zariadenia.

Vlastnosti:
Hotel vítá svojich hostí v 71 izbách. K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - herňa, knižnica, práčovňa a konferenčná miestnosť. Vďaka WiFi vo verejných priestoroch (bez poplatku), hostia zostávajú v kontakte s vonkajším svetom. Ak prídete autom, môžete zaparkovať za poplatok na parkovisku ubytovania. Oblasť je tiež možné prehliadnuť na bicykli vďaka prenájmu bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie. K dispozícii je tiež trezor za poplatok. Izby majú chladničku. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované pohodlnými zariadeniami vrátane telefónu, TV a WiFi (zdarma). Kúpeľne sú vybavené sušičom vlasov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén ponúka príjemné potešenie z kúpania. K dispozícii je aj slnečná terasa.

Stravovanie:
K dispozícii je kaviareň. Na raňajky a večere sa podávajú pestré švédske stoly.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.