Sentido Castell de Mar

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky


Miesto:
Hotel sa nachádza priamo na pláži Cala Millor. Do prvých reštaurácií, barov a obchodov sa dostanete po cca 250 metroch. Najbližší nočný klub je vzdialený asi 500 metrov. Pre mobilitu na dovolenke si môžete prenajať auto v blízkosti, prenajať si motorku, taxík a autobusovú zastávku, ktorá je vzdialená asi 100 metrov. Nachádza sa približne 70 km od letiska Palma de Mallorca (PMI).

adresa:
Calle de Bonanza 1
07560 Cala Millor
Tel .: 34 971 587535
Fax: 34 971 585755

Vlastnosti:
Hotel ponúka celkom 230 izieb rozložených na 12 poschodiach.Vo vstupnej hale sú hostia vítaní na recepcii s nepretržitou prevádzkou.Reštaurácia, ako aj snack bar zabezpečujú fyzickú pohodu.V dvoch baroch môžete zakončiť deň a vychutnať si lahodné nápoje.Vonku hostia nájdu bazén s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi.Na pláži sú ležadlá a slnečníky za poplatok.K dispozícii je tiež krytý bazén pre kúpanie potešenie nezávislé od počasia.V hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.V závislosti od dostupnosti je k dispozícii bezplatné parkovisko.Domáce zvieratá nie sú povolené.Pre služobné cesty sú k dispozícii tri konferenčné miestnosti s celkovým počtom 200 miest.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby sú komfortne zariadené a majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, klimatizáciu/kúrenie, telefón, TV, WLAN (zadarmo), trezor na prenájom, minibar (za poplatok) a balkón alebo terasu.
Voliteľne k dispozícii s bočným výhľadom na more alebo na more alebo na výhradné použitie.
double Economy
Zariadenia podobné Double Standard, ale typ izby je priradený samotným hotelom.
Junior Suite
Izby majú kombinovanú obývaciu a spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Voliteľne k dispozícii s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén, malé ihrisko a zábavný program.

Stravovanie:
Raňajky
Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Športové zariadenia zahŕňajú stolný tenis a posilňovňu. Okrem toho má hotel zábavný program. K dispozícii je tiež golfové ihrisko vzdialené asi 7 km.

Wellness:
Vo wellness centre (za poplatok) nájdete saunu, hammam a vírivku. Okrem toho sa hostia môžu rozmaznávať masážou.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.