Hipotels Dunas Cala Millor

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky


Miesto:
Hotel sa nachádza len cez promenádu ​​od dlhej piesočnatej pláže. Mnoho obchodov, reštaurácií, barov a klubov sa nachádzajú metrov približne 200. existuje cca do centra mesta. 800 m. Verejná doprava stavia priamo pred hotelom. Palma (PMI), letisko je asi 70 km ďaleko.

adresa:
Avda. Sa Coma s/n
Cala Millor
Mallorca
Tel .: 34 971 585002

Vlastnosti:
Hotel ponúka celkom 101 izieb. Vo vstupnej hale vás čaká recepcia s nepretržitou prevádzkou. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii za poplatok. V hlavnej reštaurácii sa podávajú jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne. V stredomorskej záhrade nájdete vonkajší bazén so slnečnou terasou. Ďalej je tu krytý bazén. Nápoje a občerstvenie si môžete vychutnať v bare. Pri bazéne a na pláži sú za poplatok k dispozícii plážové ležadlá, vankúše, slnečníky a osušky. Parkovanie je k dispozícii za poplatok, podľa dostupnosti. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Apartmán 1 spálňa / Apartmán s 1 spálňou  Balkón/terasa
Izby sú vybavené spálňami, oddeleným obývacou izbou s kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou. Kuchynský kút má chladničku, varné kruhy, kávovar. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtový internet (za príplatok), sušič vlasov.
Voliteľne k dostaniu s bočným výhľadom na more.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii detské ihrisko a samostatný detský bazén.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Hotelové športové zariadenia zahŕňajú posilňovňu, aerobik, stolný tenis, tenis, bocce a biliard (poplatky sa vzťahujú len na niekoľko). Animačný tím ponúka pestrý zábavný program pre dospelých a deti.

Wellness:
Hotel ponúka kúpele s kúpeľmi, saunou a parným kúpeľom, rovnako ako masážne procedúry (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.