Capricho

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel vhodný pre rodiny na východnom pobreží ostrova Mallorca sa nachádza medzi plážami Cala Ratjada (asi 500 m) a Cala Guya (asi 900 m). Nachádza sa v srdci typickej a pôvabnej dedinky Cala Ratjada a je obklopený bujnými borovicovými lesmi a krásnymi plážami s krištáľovo čistou vodou. Hlavné mesto ostrova Palma de Mallorca je vzdialené asi 80 km a letisko je vzdialené len niečo málo cez 70 km.

adresa:
Capricho
Carrer de Sa Serret, 5
07590 Cala Ratjada
Mallorca
Tel: 971 56 35 00
Fax: 971 56 51 86

Vlastnosti:
Hotel má celkom 135 štýlových izieb rozložených na 3 podlažiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. Vo všetkých izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V reštaurácii sa podávajú jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne a dva bary vás pozývajú k večernému odpočinku pri nápoji. K dispozícii je tiež bazén a krytý bazén, kde si môžete oddýchnuť. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii zadarmo a uteráky sú k dispozícii za poplatok. Môžete si prenajať bicykle alebo auto. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba balkón/terasa
Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sušičom vlasov, klimatizáciou, pracovným stolom, chladničkou, TV, trezorom, Wi-Fi (za poplatok) a balkónom alebo terasou.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
double Premium
Izby Premium boli zrekonštruované a ponúkajú rovnaké vybavenie ako izby Standard.
Dvojlôžková izba Superior
Izby Superior sú tiež zrekonštruované a sú priestrannejšie ako prémiové izby. Ponúkajú tiež rozkladaciu pohovku s rovnakým vybavením.
double Economy
Zariadenia podobné dvojlôžkovým izbám, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Wellness:
Oddýchnite si v saune, vírivke alebo sa nechajte rozmaznávať upokojujúcou masážou (za poplatok).

Upozornenie: Upozorňujeme, že kúpeľné centrum je otvorené od polovice októbra do polovice mája. V lete je zatvorené.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.