THB Dos Playas

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotel sa nachádza len dospelí!
Viac podrobností nájdete v časti "Poznámky".

Dôležitá poznámka: Daň za udržateľný cestovný ruch: Na Baleárskych ostrovoch sa od 1. 7. 2016 účtuje poplatok za "daň z trvalo udržateľného cestovného ruchu" podľa typu a kategórie ubytovania a dĺžky pobytu a je splatný priamo turistickému ubytovaniu. Od 1. januára 2018 sa bude pohybovať od 1 do 4 EUR za osobu a deň, plus 10% DPH v hlavnej sezóne (01.05.-31.10.) Znížená v mimosezóne (01.11.-30.04.) suma je 0,25 EUR a 1 EUR. Hostia, ktorí majú pobyt dlhší ako osem po sebe nasledujúcich nocí, musia zaplatiť iba 50% dane od 9. dňa. Deti do 16 rokov sú oslobodené od platenia daní.

MODERN DESIGN ... CENTRÁLNE MIESTO ... FESTIVAL ... 2017 RENOVATED ...

Poloha: Na okraji Cala Ratjada, priamo na hlavnej ceste. Piesočnatá pláž Son Moll je v cca. 200 m. Centrum obce s obchodmi, reštauráciami a barmi je vzdialené asi 200 metrov. Čas prenosu: cca. 95 až 130 minút.

Vybavenie: Tento kompletne zrekonštruovaný hotel má 90 izieb rozložených na 3 podlažiach. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, výťah, salónik s barom a TV kútikom, Wi-Fi v celom hoteli (vrátane) a bufetová reštaurácia. Vo vonkajšom komplexe je veľká bazéna s barovým servisom. V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka a slnečníky.

Ubytovanie: zrekonštruované a moderné dvojlôžkové izby (A1-3A), cca. 21 m², klimatizácia, trezor, satelitná TV, Wi-Fi (v cene), telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a balkón. Menšie jednoposteľové izby (A1B), cca. 17 metrov štvorcových, inak A2A, rezervovateľné. Aj izba Comfort Plus (A2K), v hornom poschodí, inak A2A, je možné rezervovať. Priestranná dvojlôžková izba (A2B), cca. 24 metrov štvorcových, inak A2A, možnosť rezervácie. Superior izba (A2D), rovnako ako A2B, navyše s prístrojom Nespresso vrátane 2 kapsúl a 1 fľašu vody pri príchode, rovnako ako dokovacia stanica.

Jedlo a pitie: Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Bufety.

All Inclusive: bufet. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch od 10:00 do 23:00. V popoludňajších hodinách sú koláče alebo občerstvenie.

Šport/Zábava: V cene: Stolný tenis (s vkladom). Za poplatok: biliard.

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 3 hviezdičky.

Buchungshinweis: Rezervácie nie sú možné pre hostí mladších ako 18 rokov.
Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.