Titanic Beach Lara

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel na pláži sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži letoviska Kundu. Centrum mesta je cca. 12 km ďaleko. Najbližšie mesto Antalya je vzdialené cca. 12 km ďaleko. Letisko: AYT cca. 17 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 586 izieb rozložených na 9 poschodiach.V interiéri sa nachádza lobby, 24-hodinová recepcia, lobby bar, salónik, kaderníctvo, 5 vlekov, obchod a obchod, internetový kútik a WiFi (vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí reštaurácia (talianska, miestne jedlo a rýchle občerstvenie) s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kaviareň ponúka aj malé jedlá.V interiéri sa dopĺňa sezónny a vyhrievaný krytý bazén s integrovaným detským bazénom.V areáli bazéna nájdete niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.K dispozícii je aj vírivka.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú pripravené ležadlá, vankúše a dáždniky, ako aj uteráky (proti vkladu).Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (asi 28 m²): sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (centrálne riadené), telefónom, minibarom, satelitnou TV, trezorom, Wi-Fi (zadarmo) a balkónom alebo terasou.
Za poplatok tiež s výhľadom na bazén, čiastočný alebo priamy výhľad na more alebo s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba - príloha (asi 24 - 27 m²): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a sú umiestnené v prílohe.

Rodinná izba štandard: sú priestranné s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Rodinná izba, 2 izby: Nachádzajú sa v prístavbách a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s oddeleným obývacou miestnosťou/spálňou s prepojenými dverami.

Rodinná príloha (45 m²): S rovnakými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby majú ďalšie spanie a sú umiestnené v prílohe.

Rodinné suity Annex (asi 45 m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú dve spálne so spojovacími dverami. Tieto izby sa nachádzajú v prístavbe.

Juniorsuite seitl. Výhľad na more/more (asi 65 - 85 metrov štvorcových): Skladá sa z kombinovanej obývacej časti a samostatnej spálne a má kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, minibar, satelitnú LCD TV, WiFi (zadarmo), klimatizáciu ( centrálne riadené), trezor na prenájom, káva/čajová súprava a balkón alebo terasa.

Suity (100 - 120 m²): Majú 2 samostatné spálne s rovnakým vybavením ako junior suite a sú väčšie.
Za poplatok tiež s vírivkou, bočný alebo priamy výhľad na more.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
V hoteli Ultra All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo, polnočné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú k dispozícii 24 hodín denne, 24 hodín denne, v príslušných otvorených baroch. Minibar je pri príchode vybavený nealkoholickými nápojmi, pivom, fľaškovanou vodou a minerálnou vodou a denne sa dopĺňa (podľa potreby). Importované nápoje, večere v reštaurácii à la carte a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Pre all inclusive (v zimnej sezóne, cca od 01.11. Do 15.04.): Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 10:00 do 24:00 v každom otvorenom bare. Minibar je pri príchode vybavený nealkoholickými nápojmi, pivom, fľaškovanou vodou a minerálnou vodou a denne sa dopĺňa (podľa potreby). Importované nápoje, večere v reštaurácii à la carte a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- Kočíky, vysoké stoličky a stráženie detí (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Prípadne za poplatok: bowling, aerobik, basketbal, biliard, boccia, šípky, vodný aerobik, volejbal, plážový volejbal, futbal, telocvičňa, puška, tenis
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): Golfové ihrisko
- večerné prehliadky
 - Živá hudba

wellness:
- v prípade potreby za poplatok: relaxačná miestnosť, sauna, masáže, hammam, špeciálne wellness balíčky, parný kúpeľ, wellness sprcha, spa, vírivka

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.