Samoa Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza vo východnej časti Malorky, v blízkosti hlavných jaskýň na pobreží Manacoru, medzi plážami Cala Domingos a Cala Antena. V oblasti sú nedotknuté pláže a krištáľovo čisté vody. Letisko Palma de Mallorca je vzdialené približne 70 km.

Vlastnosti:
Klimatizované zariadenie pozostáva z celkom 31 jednolôžkových izieb a 300 dvojlôžkových izieb.Ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Výťah vedie na väčšinu poschodí.K hotelovým zariadeniam patrí bezpečná zmenáreň a zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie.K domu patrí krásna záhrada a detské ihrisko.Ďalšie vybavenie zahŕňa novinový stánok, TV miestnosť a herňu.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.Pre turistov je tu aj bicyklový pivnica.Medzi ďalšie služby patrí personál hovoriace anglicky, opatrovanie detí, práčovňa, kaderníctvo, práčovňa na mince a hotelový lekár.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. Väčšina ubytovania má výhľad na more. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor a písací stôl. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov. Bezbariérové ​​izby sú rezervovateľné. Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Či už sú športovaní alebo hľadajú relaxáciu, hostia majú pocit skutočného dovolenku v oblasti s vonkajším bazénom s detským kútikom a celkom 2 bazény.Na slnečnej terase sú k dispozícii lehátka a slnečníky.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Ubytovanie zahŕňa rozsiahly športový program, ktorý zahŕňa cyklistické/horské bicykle, tenis, bocce, plážový volejbal, volejbal, basketbal, minigolf a lukostreľbu.Priatelia vodných športov sa môžu zabaviť na vodných bicykloch a aqua fitness.Hotel ponúka stolný tenis, biliard, šípky, gymnastiku a hádzanú, ako aj širokú škálu indoorových športov.Pre hostí je k dispozícii kúpeľné centrum so soláriom.Za poplatok sú masáže.Zábavný program, živá hudba, diskotéka, detský klub a mini disko zabezpečujú to najlepšie zo zábavy.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, kaviareň a bar. Hostia sú rozmaznaní v reštaurácii (nefajčiarske, klimatizované a vysoké stoličky). Dom ponúka rezervovateľné jedlá plná penzia a all-inclusive. Všetci dovolenkári využívajú špeciálne doplnky ako občerstvenie a výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Bohatý a bohatý bufet očakáva cestovateľov na raňajky, obedy a večere.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.