Son Bauló

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza na severovýchode ostrova, medzi prírodnou rezerváciou a priamo na krásnej pláži, obklopenej borovicovými lesmi. Centrum mesta je po cca. 2 km od hotela sa nachádzajú dobré spojenia, pretože zastávka verejnej dopravy je vzdialená len 100 m od hotela. V bezprostrednej blízkosti nájdete 100 až 300 m reštaurácií, barov a diskoték. Železničná stanica je vzdialená približne 7 km. Letisko Palma de Mallorca sa nachádza v cca. 55 km vzdialenosť.

Vlastnosti:
Hotel ponúka 2 apartmány, 20 jednolôžkových a 229 dvojlôžkových izieb.Klimatizované ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Výťah vedie na väčšinu poschodí.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je šatňa, trezor, zmenáreň a bankomat.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.Pre turistov je tu aj bicyklový pivnica.Medzi ďalšie služby patrí starostlivosť o deti, požičovňa áut, lekárska pomoc, izbová služba, služba prebudenia, práčovňa, kadernícky salón, práčovňa na mince a hotelový lekár.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie.Vo väčšine izieb je štandardný balkón.Väčšina ubytovania má výhľad na more.Izby majú manželskú posteľ.K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a písací stôl a za príplatok minibar.Chladnička je tiež štandardné vybavenie.Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detským kútikom ponúka 2 bazény a je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua tréningy. Na slnečnej terase sú k dispozícii lehátka a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. V hoteli sa ponúkajú rôzne športové zariadenia. Patria sem napr. Plážový volejbal a golf a za poplatok cyklistika/horská cyklistika a jazda na koni. K športovým a rekreačným zariadeniam patrí telocvičňa a stolný tenis a biliard za poplatok. Kúpeľný areál so soláriom sa nachádza v dome. Ubytovanie ponúka veľa možností zábavy, vrátane zábavného programu, diskotéky a mini diskotéky.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, kaviareň a bar. V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii čakajú rôzne špeciality. Hotel ponúka nocľah vrátane raňajok a polpenziu ako rezervovateľné jedlá. Bohaté raňajky formou bufetu, obed a pestrý večerný bufet sú lahodné a rozmanité. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Okrem toho dom poskytuje občerstvenie. Vynikajúci kuchári pripravujú vynikajúce špeciality počas show cooking. Ubytovanie zahŕňa rad alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.