Hotel Festa Panorama

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotelkette: Iberostar

Miesto:

Priamo na pešej promenáde mesta Nessebar a len asi 150 m od dlhej, piesočnatej pláže. Do atraktívneho starého mesta sa dostanete za pár minút pešo alebo vlakom za malý poplatok. V živom centre mesta Sunny Beach s množstvom obchodných a zábavných možností sú pravidelné autobusové spojenia.

vybavenie:

Tento moderný hotel má 238 izieb rozložených na 6 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s lobby barom, recepcia s trezorom (okolo 3 EUR/noc), výťahy, internetový terminál (okolo 2,50 EUR/hodinu), hlavná reštaurácia a kaderník. V dobre udržiavanom vonkajšom komplexu Vás pozýva sladkovodný bazén so slnečnou terasou a barom pri bazéne na plávanie a oddych. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma pri bazéne. Plážové plachty sú k dispozícii na vklad (približne 15 EUR). Parkovanie je k dispozícii za poplatok (cca 5 €/noc). Kreditné karty: VISA, Mastercard a Amexco.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Dvojlôžková izba:

Nachádzate sa v moderných a atraktívne zariadených izbách s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitnou TV, minibarom, klimatizáciou a balkónom, niektoré s čiastočným výhľadom na more.

stravovanie:

V dopoludňajších hodinách očakáva bohatá raňajky formou bufetu s polpenziou navyše formou večere formou bufetu.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.