Lawana Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na kilometer dlhej, jemne svahovitej piesočnatej pláži Bophut na severe Koh Samui. Niektoré reštaurácie a bary sú v cca. 5-minútová jazda. Centrum pláže Chaweng je vzdialené asi 10-15 minút jazdy. Čas prepravy z letiska Koh Samui je cca. 15 minút jazdy autom.

Vybavenie: Malý moderný hotelový komplex v thajskom štýle pozostáva z celkom 40 izieb v bungalovoch, ktoré sa nachádzajú v tropickej záhrade. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácia, reštaurácia à la carte a bar, ako aj sladkovodný bazén so slnečnou terasou. Plážové lehátka, osušky a dáždniky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Bungalovová záhrada: Izby (asi 28 m²) sú vkusne a láskyplne zariadené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV (Deutsche Welle), chladničkou, trezorom a terasou na strane záhrady. 2 fľaše vody na pobyt vrátane
Bungalovová záhrada (2 spálne): Vybavená rovnakým vybavením, ale väčším (50 m²) a 2 spálňami a 2 kúpeľňami.
Bungalov Private Pool: Rovnaké vlastnosti ako bungalovové izby, ale väčšie (cca 120 m²) a navyše s vlastným bazénom.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB/HB: raňajky. Na obed alebo večeru spoločnosti HP ako nastavené menu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové cene: kajak nájomné.

Wellness: Masáže za poplatok.

Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte bezplatne.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: 180/10 T.Bophut
84320 KOH SAMUI/THAJSKO
006677425631-3
006677425634