Kempinski Hotel San Lawrenz

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento luxusný hotel, postavený v tradičnom štýle, sa nachádza na okraji San Lawrenz, uprostred zasneženej subtropickej záhrady s rozlohou 30 000 metrov štvorcových. Priestranná budova je vyzdobená v teplých farbách. Neďaleko je tiež malebná zátoka Dwejra. K dispozícii máte kyvadlovú dopravu na pláž a do hlavného mesta ostrova Victoria. Máte priamy prístup k verejnej doprave. Prepravný čas na letisko v Malte je cca. 120 min.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel ponúka 106 izieb.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.V hoteli sú k dispozícii trezor, platená služba hl'adiska, izbová služba, práčovňa, kadernícky salón, konferenčná miestnosť a obchodné centrum.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
Izby sú vybavené klimatizáciou, kúrením a ventilátorom a k dispozícii je aj kúpeľňa.Väčšina izieb má štandardne balkón.Izby majú manželskú posteľ.K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky.K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl.Na uľahčenie vlastného stravovania sa v zariadeniach nachádza chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu kávy/čaju.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Zariadenie je vybavené prístupom na internet, telefónom, TV a WiFi (zdarma).Izby v izbách sú vybavené papučami.Kúpeľne majú sprchu a vaňu.Fén na vlasy, make-up zrkadlo a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby a izby pre fajčiarov.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie sľubuje kúpanie vo vonkajšom bazéne, zatiaľ čo vnútorné bazény ponúkajú potešenie z kúpania nezávislé od počasia.K dispozícii je detský bazén.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka láka k relaxácii svalov (bez náboja).Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Ak sa nechcete vzdať športu počas cestovania, môžete sa zabaviť na tenis.Cyklistická/horská cyklistika je k dispozícii za poplatok.Hostia si môžu vybrať zo širokej škály indoorových športov v hoteli, vrátane telocvične, stolného tenisu, squashu a jogy.V dome sa ponúkajú rôzne kúpeľné služby, ako sú kúpele, parné kúpele, hammam, kozmetický salón, masážne procedúry, procedúry Ayurveda a solárium.Medzi ďalšie výhody patrí zábavný program pre deti s množstvom aktivít.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, kaviareň a bar. Možnosť polpenzie. Ponúkame raňajky, obedy a večere. Okrem toho ubytovacie zariadenie poskytuje občerstvenie.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.