Aurora Oriental Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži s domovým útesom. Centrum zálivu Naama s množstvom obchodných a zábavných zariadení, reštaurácií a barov je vzdialené asi 18 km. Kyvadlová doprava (za príplatok) sa ponúka jedenkrát denne do zátoky Naama. Vzdialenosť od letiska Sharm El Sheikh je cca. 18 km.

Vybavenie: Tento komfortný plážový hotel sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých prístavov s 3 poschodiami a celkom 380 izieb.Medzi zariadenia hotela patrí 24-hodinová recepcia, lobby, klimatizácia, Wifi (za poplatok), internetový kútik (za poplatok), hotelový trezor (zadarmo), bankomat, zmenáreň, čitáreň a konferenčná miestnosť.Vnútorný priestor ponúka aj bufetovú reštauráciu a niekoľko barov, nočný klub, kaderníctvo, niekoľko obchodov a bezplatné parkovisko.Služby izieb a práčovní, ako aj zdravotnícke služby sú k dispozícii za poplatok.Vo vonkajšom priestore hotela sa nachádzajú 3 sezónne vyhrievané bazény, detský bazén, tobogán, vírivka a pool bar (sezónne).Na pláži a pri bazéne nájdete bezplatné plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky.

Ubytovanie: Štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, mini chladničku, trezor a balkón alebo terasu. Prípadne si môžete rezervovať s výhľadom na bazén, s bočným výhľadom na more alebo s výhľadom na more. Izby Superior s výhľadom na bazén sa nachádzajú v hlavnej budove a sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako štandardné izby. Prípadne ich môžete rezervovať s výhľadom do záhrady alebo na more. Luxusné izby s výhľadom do záhrady sú rovnako vybavené ako štandardnejšie izby priestrannejšie. K dispozícii sú tiež výhľad na bazén alebo výhľad na more. Izby ekonomiky sú o niečo menšie s rovnakým vybavením ako štandardné izby.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raisantné raňajky, denné občerstvenie, popoludňajšia káva a koláče, zmrzlina a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 (okrem čerstvých šťavy a špeciálnych kávy) ,

Šport/Zábava: Bezplatne: Zábava pre dospelých (podľa hodiny/denne). Ak je to nutné, za poplatok: aerobik, basketbal, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal a masáže. Za poplatok: biliard, squash, tenisový kurt (asi 50 metrov), sauna, turecké kúpele a vírivka. Rôzne vodné športy si môžete objednať s miestnymi poskytovateľmi na pláži.

Deti: Mini klub (4 - 12 rokov), detský bazén.

Iné: - Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card a Visa.

Vstupná služba: Pre našich hostí s cieľovým letiskom Hurghada (okrem pobytu v hoteli v Marsa Alam/El Quseir):

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.